Kategorie

Stylowe kobiety jesienią noszą ubrania w tych kolorach!

Published : 2017-10-16 11:14:40
Categories : START

Stylowe kobiety jesienią noszą ubrania w tych kolorach!

Aby być modną, nie trzeba koniecznie wydawać fortuny na nowe urania. Wystarczy dobrać ubranie w tych oto kolorach! jakich? Oto one:

kobieta

KOLOR: RÓŻOWY

Lata 80te powracają...  Tak jak moda tych lat, tak i kolory. Jednym z tych kolorów jest oczywiście różowy. Jednak rezygnujemy z ostrych, jaskrawych odcieni, a wybieram troszkę subtelniejsze , łagodne odcienie tego koloru. Różowy idealnie pasuje każdej kobiecie. Róż możemy połączyć z jeansami i tenisówkami wybierając różową koszulkę. Można połączyć z kolorami takimi jak: czerń, biel, nude...

piękny płaszczyk

KOLOR: CZERWONY

Na stronach prasy - gwiazdy showbiznesu, czy blogerki - na instagramie.... z każdej strony widzimy duuużo czerwieni, w takim mocnym, żywym odcieniu. Możemy wybrać ww tym odcieniu: płaszcz, sweter, bluzka... Kolor idealnie odświeży każdy look, pasuje każdemu typowi urody. Hitem w tym sezonie jest stylizacja tylko w kolorze właśnie czerwonym, ale możemy wtedy połączyć rożne materiały w tym właśnie kolorze.

czerwień

KOLOR: SZARY

Jeśli róż, czerwień mimo wszystko, to nie twoje kolory - postaw na szary. Kolor ten idealnie wpasowuje się do każdej stylizacji i łatwo go połączyć z innymi kolorami.

niebieski i granatowy

Po  torebki i obuwie w modnych kolorach i fasonach zapraszam do: markoweobuwie.com.pl

Share this content

Add a comment

 (with http://)