Boca - torebki i kurtki

Liczba produktów: 9.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Filtry aktywne

Produkty marki Boca wzbudzają zachwyt i podkreślają urodę każdej kobiety

Firma BOCA ma swoją siedzibę w Radomiu, oparta wyłącznie na polskim kapitale. Marka wielokrotnie nagradzana złotym medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich.Firma Boca tworzy ekskluzywne torebki damskie z najwyższej jakości skór naturalnych. Produkty firmy Boca cechuje dbałość o detale, wyszukane wzornictwo, ponadczasowość i trwałość. Perfekcja, z którą firma ta projektuje i wykonuje torebki damskie oraz wysoka jakość stosowanych komponentów, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma BOCA tworzy ekskluzywne torebki damskie z najwyższej jakości skór naturalnych. Produkty firmy BOCA cechuje dbałość o detale, wyszukane wzornictwo, ponadczasowość i trwałość. Perfekcja, z którą firma ta projektuje i wykonuje torebki damskie oraz wysoka jakość stosowanych komponentów, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszym asortymencie znajdziesz produkty marki BOCA, które są wykonane ze skóry wyłącznie najwyższej jakości oraz żeby odpowiadały one światowym trendom z zachowaniem własnego stylu. Marka BOCA wybiera wyłącznie najlepszych dostawców i skór z najlepszych garbarni i fabryk w Polsce.

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć