Etui

Liczba produktów: 19.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Filtry aktywne

Skórzane etui to ciekawy dodatek. Ważne jest to, że istnieje wiele rodzajów tej galanterii. Dzięki temu każdy może znaleźć produkt, który ma konkretne zastosowanie, np. etui na telefon, etui na dokumenty oraz etui na karty płatnicze lub etui do kluczy. Wyróżnia je elegancki wygląd, a atutem są eleganckie skórzane etui na dokumenty.

Etui skórzane - zastosowanie

Najważniejszym zadaniem etui jest przechowywanie różnych rzeczy. Segregacja wpływa na szybsze znalezienie niektórych drobiazgów. Dzięki etui na klucze, portfel, który jest także etui lub etui do kart zbliżeniowych, ominie Państwa gorączkowe przeszukiwanie torebki lub aktówki. Ważne jest także to, że etui do telefonu i etui na karty chroni sprzęt i inne rzeczy przed zniszczeniem.

Skórzane etui na dokumenty a moda

Etui na klucze lub etui do dokumentów, które jest skórzane, charakteryzuje się niezwykłym stylem. Zarówno nowoczesne kobiety, jak i mężczyźni pragną cieszyć oko drobnym gadżetem, np. etui na kluczyki samochodowe, który oprócz walorów estetycznych posiada również ogromną ilość cech praktycznych. Poza tym skórzane etui na wizytówki, etui na klucze lub na karty kredytowe, to także dobry pomysł na prezent. Skóra zawsze jest synonimem najwyższej jakości, więc każda elegancka osoba będzie zadowolona z takiego etui.

Etui na drobiazgi to porządek

Każdy ma w swoim życiu taki moment, że czegoś szuka – a to kluczy, a to drobnych, a to wizytówki do mechanika. Najlepszym rozwiązaniem na uporządkowanie tych drobiazgów jest, etui do telefonu, etui na karty oraz etui na dokumenty. Oferujemy Państwu różne kolory etui na karty kredytowe i dokumenty. Ich przeznaczenie zależy od Państwa, czy będzie to etui do telefonu, skórzane etui na karty kredytowe, etui na telefon, etui do karty zbliżeniowej lub może etui jako portfel albo na dokumenty. Jednak nazwy etui są tylko orientacyjne i można wykorzystywać je także na inne sposoby.

Rodzaje etui

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć wiele rodzajów etui, między innymi:

  • etui na dowód rejestracyjny oraz etui na dokumenty samochodowe,
  • etui na długopisy,
  • etui na wizytówki,
  • etui na telefon,
  • etui na dowód osobisty,
  • etui na karty kredytowe,
  • etui na klucze,
  • etui na kartę zbliżeniową,
  • etui na dokumenty.

Nasz sklep zaopatrzony jest w różne typy etui, te tradycyjne, jak np. skórzane etui na klucze. Poprzez bardziej nowoczesne modele, czyli np. etui na karty zbliżeniowe, etui na kartę kredytową.

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć