Klapki męskie

Liczba produktów: 21.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Filtry aktywne

Klapki męskie to lekkie obuwie, które jest chętnie używane przez panów zarówno na dworze, jak i w domu. Przy chodzeniu w klapkach powstaje charakterystyczny odgłos, stąd właśnie wzięła się ich nazwa. Klapki letnie męskie charakteryzują się odkrytą piętą i często również odkrytymi palcami stóp. W odróżnieniu od innych rodzajów obuwia, męskie klapki nie trzymają pięty za pomocą cholewki lub paska. Zamiast tego utrzymują stopy przez pasek biegnący pomiędzy palcami a śródstopiem. Ważne jest też to, że klapki męskie mogą być eleganckie i sportowe. Trzeba zauważyć, że ten rodzaj obuwia cieszy się niezwykłą popularnością, ponieważ po prostu są bardzo wygodne. Dlatego klapki męski są chętnie wybierane.

Męskie klapki – jakie są rodzaje?

Odmianami klapek są między innymi domowe kapcie, które zawsze daję odrobinę wytchnienia zmęczonej stopie. Innym rodzajem są klapki męskie wybierane na basen, czyli tak zwane basenówki. Są wykonane z wodoodpornych tworzyw sztucznych. Warto zaznaczyć, że klapki męskie sportowe są także chętnie wybierane na plaże. Kolejny rodzaj to obuwie męskie, które charakteryzuje się tym, że dwa paski przechodzą pomiędzy palcem dużym a palcem, który znajduje się obok niego. Takie klapki popularnie są nazywane japonkami. Warto zauważyć, że takie klapki męskie mogą mieć zarówno sportowy, jak i elegancki charakter. Wszystko zależy od materiału, jaki został wykorzystany. Zdecydowanie najbardziej szykowne są klapki męskie, które są skórzane. Używane są także tworzywa sztuczne oraz syntetyczne.

Klapki męskie — w czym tkwi ich sekret?

Wszyscy uwielbiają zakładać męskie klapki. Jest to obuwie męskie przede wszystkim bardzo wygodne i uniwersalne. Warto jednak dłużej zastanowić się nad tym, jakie dokładnie zalety mają klapki męskie sportowe oraz eleganckie.

Jakie atuty mają męskie klapki?

Ważne jest to, że męskie klapki sprawdzają się bardzo dobrze zarówno na basenie, jak i pracach w ogródku. Wtedy należy wybrać klapki męskie, które są bardziej sportowe. Istotne jest to, że takie buty będą najlepszym rozwiązaniem dla młodszych mężczyzn. Bardziej dojrzali mogą zdecydować się na klapki męskie z zasłoniętymi palcami. Dobrym rozwiązaniem także będą klapki męskie skórzane. Ważne jest też to, że to tanie obuwie. Dzięki temu klapki męskie mogą znaleźć się w każdej garderobie. Każda osoba ceniąca sobie wygodę i komfort powinna mieć w domu klapki męskie skórzane lub sportowe.

Zobacz wszystkie klapki kategoryzowane wg marek:

  • Klapki Badura
  • Klapki Bugatti
  • Klapki Nik
  • Klapki Pikolinos
  • Klapki Rider
  • Klapki Skechers
  • Klapki Zeus
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć