Szczotki i czyściki

Liczba produktów: 5.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Filtry aktywne

Szczotki do obuwia używane są zarówno do starcia wierzchniego piasku i błota, jak również do nakładania past obuwniczych i polerowania. W żadnym stopniu nie uszkadzają struktury obuwia. Należy pamiętać, że szczotki o twardszym włosiu służą do ścierania błota i brudu na wierzchu, nie należy ich stosować do polerowania ponieważ mogą uszkodzić skórę. Do polerowania po paście służą specjalne szczotki o miękkim włosiu- idealnie nabłyszczają i nie rysują skóry. Czyściki w gąbkach to najszybszy sposób na odświeżenie obuwia w podróży, przed spotkaniem, na uroczystości. Gąbka nasączona specjalnym płynem odświeżającym buty, szybko i sprawnie przywróci ich piękny wygląd. Zbiera kurz i nadaje obuwiu blask w zaledwie kilka chwil. Każdy z czyścików ma własne zastosowanie.

 

Szczotka czy czyścik?

Jeżeli Państwo nie maja czasu na nacieranie obuwia jak i jego polerowanie to najlepszym rozwiązaniem są czyściki. Jednak jeżeli ten czas Państwo posiadają i chcą mieć naprawdę piękne buty to proponujemy używać szczotek. Szczotki i czyściki z naszej oferty przeznaczone są do nacierania, polerowania oraz do doraźnego przeczyszczenia butów z kurzu.

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć