Imac

Liczba produktów: 21.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Filtry aktywne

Wygoda, piękno i styl ? Imac łączy wszystkie te cechy!

Firma obuwnicza Imac została założona we Włoszech w 1975 roku przez dwóch braci David i Renato Mazzocconi. Na początku lat osiemdziesiątych firma  zaczęła uzywać innowacyjnych technik wykonywania obuwia jak np. bezpośredni wtrysk poliuretanowy do podeszw. W 2001 roku korporacja przejęła firmę Igi oraz Primigi. Od 2004 roku dzięki partnerstwie z amerykańską firmą będącą właścicielem obuwia z Gore-Tex'em firma Imac rozpoczęła produkcję obuwia wodoodpornego i oddychającego. Obecnie pod skrzydłami firmy IMAC są takie marki obuwnicze jak Primigi dedykowane najmłodszym oraz Igi&Co dla dorosłych Klientów.

Włoska korporacja Imac skupia w sobie najbardziej znane marki obuwnicze zapewniając możliwość ubioru całej rodzinie. Marka Primigi dysponuje obuwiem i odzieżą dla najmłodszych natomiast Igi proponuje obuwie dla dorosłych. Każdy z pewnością odnajdzie swój styl w jednej z marek Imac.

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć