Łyżki do butów

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Filtry aktywne

Łyżki do butów do asortyment ułatwiający zakładanie i wsuwanie obuwia. Wkładanie obuwia bez łyżki sprawia, że traci one swą stabilność. Zapobiegają zgniataniu butów z tyłu cholewki, dzięki czemu buty nie odkształcają się. Wykonywane są z plastiku i ze stali, niekiedy na długim kiju co umożliwia użytkowanie na stojąco. W naszym sklepie można znaleźć łyżki w wielu wariantach oraz kolorach. Przy zakupie owego akcesorium należy wziąć pod uwagę fakt, aby łyżka miała formę zbliżoną do kształtu pięty. Bardzo ważnym aspektem jest rodzaj materiału, z jakiego została stworzona. Przede wszystkim powinien być on stabilny, aby zapobiec złamaniu się łyżki na skutek użytkowania.

 

Czemu łyżka powinna być w każdym domu?

Wiele rodzajów obuwia posiada twardą cholewkę. Niestety podczas prób założenia obuwia pojawia się problem, pomimo, że rozmiar jest dobry i już mieliście Państwo to obuwie na nodze. W takim przypadku niezbędne są łyżki do butów, jakie pomogą w krótkim czasie i bezboleśnie pomogą stopę wsunąć do obuwia nie niszcząc go przy tym.

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć