Kategorie

MARKA KHRIO

Published : 2018-03-22 11:12:07
Categories : NASZE MARKI

MARKA KHRIO

buty sportowe khiro

ELEGANCKA PRZYGODA

Marka KHRIO w nowej kolekcji czerpie inspirację z dalekich miejsc w Afryce. Jest to spotkanie savoir-faire (wiedzy praktycznej) i glamour. Khrio towarzyszy kobietom na każdym kroku. Obuwie tej marki równoważy w sobie wygodę z nowoczesnym wyglądem. Jakie jest obuwie marki Khrio? Delikatne, zabawne i przyciągające wzrok.

Kolekcja na sezon wiosna/lato 2018 to idealne połączenie różnych materiałów, kontrastujących laminatów i nadruków. W kolekcji znajdziemy szeroką gamę produktów od sandałków po buty sportowe. Kolory dominujące w kolekcji również kojarzą się z motywem podróży. Mowa tu o neutralnym odcieniu cynamonu, oliwkowej zieleni, hebanowego, miękkiego akwamarynu, perły i kości słoniowej, które to uzupełniają się z żywymi barwami tj. czerwień wiśni i błękit oceanu. Ale i tak głównym tematem najnowszej kolekcji to komfort i swoboda w butach, gdzie tradycyjne obuwie łączy się z modnym, sportowym stylem.

obuwie khiro

EKOLOGICZNA KAPSUŁA

Dzięki nowej kolekcji marka kieruje się na nową ścieżkę etyczno-społeczną, która obejmuje styl życia w harmonii z naturą i światem zwierząt. Cała filozofia projektu oparta jest w 100% na produktach bez zwierząt i jest ekologiczna. Jednak obuwie wykonane jest z ekologicznie trwałych materiałów przy zachowaniu wysokich standardów jakości i innowacji. Projektując produkty, które obejmują "wegańską filozofię", marka Khrio przyjęła nietoksyczne i hipoalergiczne wegańskie materiały, które pochodzą z recyklingu włókien naturalnych, takich jak "skórki jabłek". Jak to możliwe? Ten codzienny owoc ulega transformacji w tkaninę, w symbiozie z otaczającym go światem. Cała ta kolekcja jest nowoczesna, podparta minimalistycznymi i ekologicznymi materiałami, a dodatkowo wzbogacona zabiegami artystycznymi. I jest to projekt zgodny z tożsamością zespołu KHRIO.

Marka dba o utrzymanie rzemieślniczego rzemiosła, które łączy z nowoczesnym design-em, obróbką ręczną i idealnym wykończeniem materiałów dla całkowicie wyjątkowego i niepowtarzalnego produktu.

obuwie damskie


Obuwie marki KHRIO dostępne - TUTAJ!

Related posts

Share this content

Add a comment

 (with http://)