Kategorie

MARKA CAPRICE

Published : 2018-03-15 18:40:25
Categories : NASZE MARKI

MARKA CAPRICE

caprice marka

Firma CAPRICE założona została w 1990 roku, z siedzibą w Promasens - Niemcy. W Polsce zagościła w 1994 roku. Od 1997 roku w Poznaniu działa przedstawiciel niemieckiej firmy na obszar Polski i Litwy.

przedstawiciel caprice

Dariusz Żabiński - Dyrektor Przedstawicielstwa Caprice w Polsce i na Litwie

Caprice specjalizuje się w skórzanym obuwiu damskim. Stworzyła i opatentowała między innymi stosowany obecnie w kilku markach koncernu Wortmann - system AntiShokk, czyli amortyzacja w obcasie i system klimatyzacji OnAIR, który znajdziemy tylko w obuwiu marki Caprice. Obuwie marki Carice, które słynie z systemu klimatyzacji. Obuwie znane jest nie tylko w całej Europie, ale także w Ameryce i w Japonii.

caprice

Technologia z której słynie obuwie Caprice - OnAir, czyli buty z klimatyzacją. Jest to technologia opatentowana przez firmę Caprice. Na czym polega? We wnętrzu buta umieszczana jest struktura "plastra miodu" (forma 300 połączonych ze sobą ściankami małych zbiorniczków z powietrzem), a dzięki systemowi perforacji cyrkuluje w trakcie chodzenia, odprowadza wilgoć z buta, w lecie chroni przed przegrzaniem a w zimie przed chłodem od podłoża.

W najnowszej kolekcji po raz pierwszy zastosowano specjalnie profilowane wkładki z systemem OnAIR, które jeśli zajdzie taka potrzeba możemy wyjąć. System ten zdecydowanie wyróżnia markę Caprice na tle konkurencji i sprawia, że zainteresowanie tą marką rośnie na całym świecie.

Ambasadorem marki jest Pani Dorota Gardias.

buty sportowe caprice

baleriny damskie

czółenka damskie

czółenka na obcasie


czólenka płaskie

 mokasyny szpiczaste

 W naszym sklepie kolekcja marki Caprice na sezon wiosna-lato 2018 dostępna - caprice

(Źródło: https://www.caprice.pl/content/o-marce)

Related posts

Share this content

Add a comment

 (with http://)