Kategorie

MARKA BADURA!

Published : 2018-06-14 09:30:47
Categories : NASZE MARKI

MARKA BADURA!

kobiety badura

Marka Badura jest to polski producent obuwia damskiego i męskiego. Marka szybko zdobyła uznanie u nas w kraju i w Europie. Modne obuwie i dbałość o wykonanie i wygodę użytkowania pomogło firmie w zaistnieniu na rynku Europejskim. Projektanci marki swoimi projektami znakomicie wpisują się w bieżące trendy światowej mody. Obuwie dedykowane jest dla klientów ceniących sobie piękno, szyk i elegancję. Obuwie wykonywane jest z wysokogatunkowych skór, co zapewnia trwałość obuwia oraz komfort użytkowania.


"BADURA - bo styl zaczyna się od butów."

badura

Pasja tworzenia przyświecała założycielowi marki Badura, kiedy to otwierał on niewielki warsztat rzemieślniczy w 1979 roku. Produkty tej marki dostępne są na rynku od 1982 roku. Firma tworzy wyjątkowe produkty z wysokogatunkowych materiałów. Produkty tej marki kojarzą się z wytrzymałością oraz wygodą, ale także z modnym wyglądem.

Firma pierwotnie specjalizowała się w obuwiu męskim, by następnie wejść również na rynek obuwia damskiego. Aktualnie to ta marka określa co jest modne w danym sezonie, nawiązując swoimi modelami obuwia do najnowszych propozycji dyktatorów mody.

sandałki badura

sandały na obcasie

biały i czerwony badura

klapki badura

mokasyny meskie

Kolekcja Badura obuwie damskie i męskie - SPRAWDŹ KOLEKCJĘ BADURA!

 
 

Related posts

Share this content

Add a comment

 (with http://)