Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

2 zł - 1721 zł

Producenci

Jak zapobiec poceniu się stóp? Boso w obuwiu w letni czas!

Published : 2018-05-25 10:44:13
Categories : PORADNIKI

Jak zapobiec poceniu się stóp? Boso w obuwiu w letni czas!

Nadchodzi lato, a jak wiemy latem najczęściej, aby poczuć się wygodnie wkładamy na nogi - tenisówki. Nie przejmujemy się brakiem skarpet, a zakładamy je na bose nogi. Czasami może doprowadzić to do nieprzyjemnych zapachów i ogólnego całego naszego dyskomfortu. Jak sobie poradzić z poceniem się stóp w trampkach? Sprawdź!

trampki białe

ODPOWIEDNIE WKŁADKI...

Aktualnie wszędzie znajdziemy wkładki do butów, które zapobiegają potliwości stóp i wydzielają subtelny zapach. Wkładki te pochłaniają nieprzyjemne zapachy i powodują, że bakterie się nie rozprzestrzeniają. Jednak zasada jest, aby pamiętać, że takie wkładki też należy co jakiś czas wymieniać.

DEZODORANT...

W aptekach, w sklepach obuwniczych czy w drogeriach znajdziemy całą gamę produktów, które uchronią nasze nogi przed nadmiernym poceniem się. Najlepsze w tym gorącym okresie będą dla nas chłodzące spraye albo żele. Nie radzimy używać w tym czasie kremów z racji konsystencji i mogą pogorszyć jeszcze całą sytuację.

PRYSZNIC...

Możemy się uśmiechnąć, ale naprawdę pomaga. Latem każde zanurzenie stopy w chłodną wodę pomoże nam z problemem. Unikniemy wtedy nieprzyjemnego zapachu, ale też pomoże nam schłodzić stopy. Jeśli uważasz, że to przesada najlepszym rozwiązaniem mogą okazać się chusteczki odświeżające.

RODZAJ OBUWIA...

Ważnym aspektem chodzenia boso w obuwiu jest z czego obuwie to zostało wykonane. Oczywiście najlepsze będą te, wykonane z materiału oddychającego.

ZADBANE OBUWIE...

Pamiętajmy, że nie tylko o stopy powinniśmy dbać, ale również o buty. Czystość jak wiemy to podstawa, a pomocne mogą okazać się różnego rodzaju sprawye. Podczas zakupu obuwia pamiętajmy również, aby zwracać uwagę jak dany buty powinien być pielęgnowany, czy też prany.

Po akcesoria pomocne w utrzymaniu idealnego obuwia i butów idealnych na letni czas zapraszamy na: markoweobuwie.com.pl

Share this content

Add a comment

 (with http://)

;