Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

35 - 41

Cena

223 zł - 280 zł

WALDLAUFER

Wygodna to twój priorytet? Wypróbuj obuwie tej marki a z pewnością się nie zawiedziesz!

Niemiecka firma obuwnicza Waldlaufer swoje początki ma w 1960 roku kiedy to ówczesny właściciel podróżował po Szwajcarii. Kilka lat później marka wypuściła na rynek pierwsze obuwie ze skóry z bardzo trwałymi podeszwami. Największy rozkwit firmy przypada na lata osiemdziesiąte w trakcie których oferta była sukcesywnie poszerzana. W latach dziewięćdziesiątych firma rozpoczęła produkcję za granicą- na Węgrzech i w Chorwacji. Współcześnie marka ceniona jest ze względu na niesamowitą wygodę wytwarzanego obuwia co wskazuje na solidną znajomość potrzeb Klientów. Każdy produkt marki Waldlaufer wyróżnia się pośród innych swoją miękkością, która stanowi wielogodzinny komfort użytkowania. Dana marka produkuje obuwie, które jest ponadczasowe i bardzo wygodne.

Waldlaufer jako firma o stabilnych korzeniach stworzyła markę cenioną o trwałych fundamentach. Dzięki wyznawanym zasadom tworzy obuwie wygodne a zarazem eleganckie. Wiele modeli o podwyższonej tęgości daje możliwość dopasowania obuwia do swoich potrzeb. Klasyczne i ponadczasowe wzory w połączeniu z wysoką jakością wykonania idealnie komponują się z aktualnymi trendami. Utrzymywana wiele lat jakość oraz świetne gatunkowo skóry zapewnią wygodę użytkowania i niesamowity komfort.

Stale poszerzana oferta niemieckiego producenta posiada w swym katalogu niesamowicie wygodne o klasycznym wzornictwie czółenka. Obuwie w różnej tęgości dopasuje się do każdej stopy. Oprócz czółenek Waldlaufer posiada także sandały, klapki, mokasyny, półbuty i botki. Buty na każdą stopę, na każdą okazję i na każdą porę roku!

OBUWIE MARKI WALDLAUFER

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów