Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

40 - 45

Kolor

Cena

69 zł - 70 zł

MEDICINE

Jesteś oryginalny i nowoczesny? Świetnie trafiłeś bowiem Medicine zapewni Ci nietuzinkowy look!

Firma skupiająca pod swymi skrzydłami wiodące marki odzieżowe takie jak House, Reporter czy Mohito powstała w 1994 roku. Początkowo sprzedaż odbywała się poprzez sklepy multibrandowe. W 2003 roku firma otworzyła pierwsze swoje salony firmowe. Cztery lata później po przekształceniu firmy w spółkę akcyjną, notując rekordowe zyski. W 2011 roku firma została przejęta przez Skyline Investment co pozwoliło na ogromny rozwój firmy- otwarto  ponad 60 sklepów w Polsce i za granicą. W 2013 większość sklepów marki Reporter zostało przekształcone na nową markę Medicine. Od tamtej pory marka zyskuje ogromną popularność wśród młodych Klientów.

Oryginalność i indywidualizm są niewątpliwie wiodącymi cechami marki Medicine. Nietuzinkowe wzory tworzonych przez nich linii odzieżowych i obuwniczych sukcesywnie zyskują nowych nabywców. Nowoczesne wzory marka zawdzięcza młodym twórcom ich kolekcji. Firma stawia bowiem na młodych ludzi, dynamiczny rozwój i wpasowanie się w aktualne trendy połączone z niesamowitą innowacyjnością. Nie tylko odzież produkowana w tej firmie zaskakuje swoimi wzorami, obuwie bowiem także wyróżnia się na sklepowych półkach. Marka zmienia klasyczne dodatki w obuwiu na nietypowe zastosowania.

Szeroki wachlarz wzorów odzieży damskiej i męskiej zapewnia każdemu użytkownikowi ogromny wybór. Doskonałe wykończenia połączone z zastosowaniem wysokich jakościowo materiałów gwarantuje sukces każdej kolekcji tej marki. W markoweobuwie.com.pl skupiliśmy swą uwagę na obuwiu, które swymi fasonami podbiło nasze serca. Buty bardzo wygodne, modne i za przystępną cenę doskonale wpasują się w wymagania każdego z nas.

OBUWIE MARKI MEDICINE

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji