Kategorie

Zobacz na co warto polować podczas BLACK FRIDAY!

Published : 2017-11-24 09:59:49
Categories : START

Zobacz na co warto polować podczas BLACK FRIDAY!

Od dziś zaczyna się Black Friday, który przygotowuje nas do świątecznych wyprzedaży. Na co warto polować podczas takich wyprzedaży?

Z każdej strony docierają do nas informacje o rozpoczynających się wyprzedażach tu -20%, -15%, -30%..... Jak nie zwariować? Warto opracować plan, aby nie popaść w szaleństwo niekontrolowanych zakupów. Warto na początek zastanowić się, czego tak naprawdę potrzebujemy. Idealnym rozwiązanie jest sporządzenie listy, która pomoże uchronić przed zbędnymi zakupami.

Cały szał świątecznych wyprzedaży zaczyna się od Black Friday. To z reguły od tego dnia sklepy oferują  pierwsze sezonowe obniżki cen, które sięgają nawet do 70%. A skoro jest to pierwszy dzień, szansa, że znajdziemy wymarzone buty w swoim rozmiarze, czy upatrzoną torebkę jest bardzo duża.

wyprzedaż obuwia

(Fot. TOSCANIO)

Warto inwestować również w klasyki, które długo nam posłużą. Rzeczy modne, które łatwo łączyć z innymi i które nie wychodzą z mody po jednym sezonie. Skórzana torebka do pracy, czy eleganckie szpilki to na pewno dodatki, w które warto zainwestować i polować na nie podczas wyprzedaży.

Czasem jednak cały ten zgiełk wyprzedaży może okazać się dobrym czasem, na zakup czegoś wyjątkowego, na co zwykle nie wydałybyśmy pieniędzy i w ogóle nie kupiły. Może to akurat czas na nietuzinkową, oryginalną torebkę, czy buty... w efektownym fasonie.

Czas leci nieubłaganie, dlatego od dziś, to dobry czas na poważne zastanowienie się nad prezentami. Warto kupić w okazyjnej cenie jakiś ciekawy dodatek: portfel czy skórzane rękawiczki.

torebka skórzana

(Fot. WITTCHEN)

My serdecznie zapraszamy do naszego sklepu: markoweobuwie.com.pl  - gdzie z kodem: BLACK15 zyskasz rabat na cały asortyment. U nas BLACK FRIDAY rozciągamy na cały weekend (24-27 listopada) :)

Share this content

Add a comment

 (with http://)