Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

35 - 41

Cena

263 zł - 490 zł

Producenci

BRENDA ZARO

BRENDA ZARO to hiszpańska marka obuwia damskiego, jest to ceniony i znany producent na rynku międzynarodowym. Przez ponad 30 lat jego działalności, marka stała się znana i ceniona na międzynarodowym rynku producenta obuwia. Obuwie sprzedawane jest na pięciu kontynentach poprzez agentów i udziały w targach obuwniczych. Głównymi klientami są państwa Unii Europejskiej. Funkcjonalność, elegancja i bogata oferta wzornicza spełnia oczekiwania szerokiej rzeszy kobiet. Każda posiadaczka produktu marki Brenda Zaro będzie zadowolona z wysokiego komfortu oraz niebanalnego efektu wizualnego.

OBUWIE MARKI BRENDA ZARO

Marka BRENDA ZARO posiada bardzo bogatą ofertę obuwia zarówno na co dzień jak i na wyjątkowe okazje, cechuje się elegancją, wysoką jakością i niesamowitym komfortem noszenia, zyskując przy tym coraz większą grupę klientek. Elegancja, bogata oferta wzornicza spełnia wymagania nawet wymagających klientek. W przestawionej kolekcji znajdą Państwo obuwie o nowoczesnych światowych trendach.

Marka BRENDA ZARO to obuwie idealne na co dzień jak i na wizytowe okazje.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

W przedstawionej kolekcji znajdą Panie obuwie o nowoczesnych trendach. Idealne czółenka zadowolą nie jedną Panią. Wykonane z najlepszych wyselekcjonowanych skór naturalnych, najlepszych tworzyw wysokogatunkowych.

;