Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Kolor

No choice available on this group

Wykonanie

Rozmiar

0 - 48

Cena

59 zł - 920 zł

Producenci

ADIDAS

Firma Adidas jest wszystkim doskonale znana! Renomowana marka jest dziś liderem światowego rynku. Została założona w 1924 roku w niemieckim miasteczku położonym w Bawarii. Twórcy dedykują swoje produkty osobom, które prowadzą dynamiczny tryb życia. Towary oferowane przez firmę Adidas to gwarancja najwyższej jakości. Znakiem charakterystycznym marki są paski, widniejące na logotypie, które stanowią element rozpoznawczy. Już w latach pięćdziesiątych XX wieku logo firmy kojarzone było z wysokogatunkowymi wyrobami.

Odzież, obuwie, akcesoria marki ADIDAS

Dynamiczny rozwój marki Adidas nastąpił w XXI wieku. Po latach sukcesywnej pracy marka stała się ulubieńcem konsumentów i wyznacznikiem najnowszych trendów. Producenci nawiązali również współpracę ze światowej sławy projektantami, co jeszcze bardziej umocniło znaczącą pozycję firmy w świecie mody. Na przestrzeni lat marka Adidas zyskała rzeszę wiernych fanów.

na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 158 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 158 elementów

Produkty zostały oparte na innowacyjnych technologiach, podnoszących komfort użytkowania. Asortyment firmy składa się na obuwie, koszulki, spodnie, leginsy itd. Producenci wyrobów marki Adidas wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nabywców, proponując im pełnowartościowe towary. W roku 1969 nastąpił przełomowy moment, kiedy to premierę miały kultowe buty adidas Superstar. Obuwie, które szturmem podbiło serca konsumentów, doczekało się wielu różnorodnych wersji. Buty Adidas są wzbogacone o specjalne systemy, które amortyzują wstrząsy i posiadają trwałe podeszwy, co stanowi maksimum komfortu.

;