Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

36 - 49

Cena

119 zł - 570 zł

Zimowe

Kapryśna pogoda w naszym kraju sprawia, że warto mieć w swoim posiadaniu chociaż jedną, porządną parę butów zimowych. Buty do zadań specjalnych na zimę dla Panów to zdecydowanie trapery, czy obuwie przypominające buty trekkingowe. Niekiedy możemy spotkać się z modelami stylizowanymi na kultowe już sneakersy za kostkę. Takie fasony świetnie wyglądają zarówno z kurtkami typu parka, jak I ciepłymi płaszczami.

Buty zimowe męskie – jakie wybrać?

Niezwykle uniwersalne są trapery I to na nie większość Panów stawia zimą. Dzięki nim poczujesz wygodę I komfort użytkowania. Cholewka traperach zazwyczaj jest za kostkę, dlatego zapewnia Ci ciepło I ochronę stopy przed urazami. Podeszwy najczęściej antypoślizgowe to gwarancja stabilnego I pewnego kroku w nawet najtrudniejszych warunkach. Wodoodporność I ocieplenie buta to również istotne kwestie. Dzięki pierwszej z nich buty nie przemokną, a w kwestii ocieplenia możemy liczyć na stałe ciepło Twoich stóp. Najważniejsze jest jednak to w jakim obuwiu czujesz się najlepiej oraz to jakie obuwie pasuje do Twojego stylu.

Aby buty służyły dłużej…

… nie zapomnij o ich konserwacji! Zimą najniebezpieczniejsze dla butów jest zdecydowanie działanie soli drogowej. Poprzez jej osadzanie buty mogą tracić intensywność koloru, a materiał z którego są wykonane może ulec zniszczeniu. Przez działanie czynników środowiska są narażone również na przemakanie. Warto więc po powrocie do domu dokładnie poddawać obuwie osuszeniu. Specjalne pasty do pielęgnacji obuwia to podstawa w dbaniu o nasze zimowe obuwie męskie. Pamiętajmy, że dobrze dobrane obuwie, o które zadbamy będzie nam służyło przez lata.

Zimowe obuwie męskie

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów