Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

29 - 40

Cena

349 zł - 480 zł

Zimowe

Zimowe buty dla dziecka to modele od których wymagamy bardzo dużo. Muszą chronić nasze dziecko przed zimnem, powinny być odporne na wilgoć, wytrzymałe oraz wygodne. Buty powinno dobierać się starannie, tak aby dziecko mogło czerpać wiele radości z zabaw na śniegu, ale także tak aby rozwój stopy naszych pociech nie został zaburzony.

Jakie powinny być idealne buty zimowe dla dziecka?

Ważny jest odpowiedni dobór rozmiaru. Trzeba pamiętać o odpowiednim zapasie w bucie. Obuwie powinno być lekkie I elastyczne, kluczowa jest także odpowiednia wentylacja – dziecko uniknie przeziębień oraz rozwoju bakterii, a także zachowa odpowiedni poziom ciepła. Ideale buty muszą być nieprzemakalne, producenci uzyskują taką właściwość dzięki wykorzystaniu membrany Gore-Tex.

Rodzaje obuwia zimowego dla dzieci

Na średnio zaawansowane warunki pogodowe, będą nadawały się trzewiki oraz nieocieplane półbuty. Kolejnym rodzajem są buty uniwersalne, które świetnie sprawdzą się na jesień, jak I na zimę. Taki typ obuwia jest wykonany z oddychających materiałów oraz membrany nie przepuszczającej wilgoci. Śniegowce dziecięce to opcja na czas gdy temperatury spadają poniżej zera. Kozaki dziecięce to zazwyczaj modele o elastycznej cholewce, posiadające zamek, wygodne w zakładaniu I noszeniu. Wśród obuwia zimowego dla dzieci wyróżniamy także botki – zapewnią wygodę I ciepło, a dzięki nieprzemakalnej tkaninie woda nie dostanie się do butów, a Twoje dziecko będzie w pełni usatysfakcjonowane  z zimowych zabaw.

Dziecięce obuwie zimowe

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów