Wyszukiwarka

Producent

Materiał

Cena

89 zł - 360 zł

WITTCHEN

Cenisz klasykę ale lubisz też kolory i jakość? Wybierz produkt dla siebie z oferty markoweobuwie.com.pl!

Wittchen jest polską, rodzinną firmą założoną w 1990 roku. Od początku marka zajmowała się produkcją galanterii skórzanej oraz odzieży i bagaży. Od początku istnienia aż do dziś firma zarządzana jest przez jej właściciela - od którego de facto wzięła się nazwa firmy- Jędrzeja Wittchena. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz sukcesywnie polepszana jakość i design produktów stawia markę Wittchen na pierwszym miejscu wśród polskich producentów galanterii. Marka ta do produkcji swojej galanterii wykorzystuje najwyższej jakości skóry naturalne, a to gwarantuje trwałość produktu. Różnorodność fasonów i kolorystki zapewnia możliwość szerokiego wyboru.

Polska marka Wittchen jest symbolem najwyższej jakości produktów ze skóry. Niesamowite wzornictwo, wieloletnie doświadczenie i niedościgniona klasa wykonania stawiają tę markę na podium wśród innych producentów. Klasyczne fasony i kształty połączone z nowoczesnymi kolorami dodają elegancji i szyku. Produkty tej znanej i cenionej marki wykonywane są z najlepszych skór, dzięki czemu mamy pewność, że będą nam długo służyć.

Od początku istnienia firma Wittchen zajmowała się wyrobem galanterii skórzanej na rynku lokalnym. Świetne gatunkowo produkty oraz niezwykle eleganckie wzornictwo pozwoliło marce rozrosnąć na całą Polskę i nie tylko. Obecnie w ofercie marki Wittchen znajdziemy nie tylko fantastyczne fasony portfeli damskich i męskich ale także rękawiczki ze skóry, parasole z najlepszych materiałów czy też torby, teczki i aktówki. Wittchen jest wyznacznikiem trendów i wskazuje na szyk i styl użytkowników.

LISTA PRODUKTÓW MARKI WITTCHEN

Jest 49 produktów.
Pokazuje 1 - 49 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 49 z 49 elementów