Wyszukiwarka

Producent

Cena

99 zł - 100 zł

VIP COLLECTION

Lubisz klasykę i cenisz jakość? Vip Collection to marka stworzona dla Ciebie!

Polska marka VIP Collection jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek z branży galanteryjnej w kraju. Produkcją ekskluzywnej galanterii skórzanej zajmuje się ponad dziesięciu lat co zaowocowało ogromnym rozwojem marki. Niezwykle ciekawe są firmowe salony Vip Collection, stylizowane na stare wnętrza wykończone drewnem i marmurem. Luksusowe skórzane produkty sprzedawane są w 13 salonach firmowych a także w wielu innych sklepach partnerskich.

Klasyczne wzornictwo Vip Collection podbiło serca wielu miłośników tej marki. Fasony ponadczasowe z niezwykle trwałej skóry dają poczucie elegancji i odrobiny luksusu. Wykończenia portfeli, toreb i bagaży świadczą o dbałości firmy i chęci zapewnienia wysokiej jakości za przystępną cenę. Ciekawe łączenia kolorów oraz metalowych wykończeń niewątpliwie wyróżniają markę na tle innych producentów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji galanterii skórzanej marka Vip Collection stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku. Jest tym samym ikoną klasycznego i ponadczasowego stylu. Marka zajmuje się produkcją portfeli skórzanych- zarówno damskich jak i męskich ale także:

-torebek,

-teczek i aktówek,

-pasków,

-rękawiczek,

-saszetek i różnego rodzaju etui oraz,

-bagaży.

Dzięki tak rozwiniętej ofercie, każdy może znaleźć produkt idealny dla siebie ale także wybrać idealny prezent dla bliskiej osoby.

Galanteria VIP COLLECTION

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji