Wyszukiwarka

VERA PELLE

Pragniesz unikatowego designu oraz trwałości i komfortu użytkowania? Marka Vera Pelle jest właśnie dla Ciebie.

Marka Vera Pelle zajmuje się dystrybucją włoskich torebek skórzanych, głównie damskich. Produkty importowane są zazwyczaj z Włoch, gdzie wytwarzane są z najwyższej jakości skór naturalnych. W swojej ofercie posiadają także produkty wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej, również ze skóry naturalnej. Wyroby te cechują się wytrzymałością, ale spośród innych na rynku wyróżnia je również estetyka. Od 2016 roku marka współpracuje z jednym z polskich producentów galanterii skórzanej – Milskór. Kolekcje wzbudzają zachwyt fashionistek swoją prostotą, a także praktycznością.

Nazwa marki Vera Pelle, tłumacząc z języka włoskiego oznacza „prawdziwa skóra”, dzięki czemu zyskujemy gwarancję najlepszych surowców. Kupując produkty marki mamy pewność, że zostały wykonane z naturalnego, odnawialnego źródła, a także materiału ekologicznego, w pełni degradowalnego , który jest przyjazny dla środowiska. Otrzymujemy dzięki temu jakość, wytrzymałość i długą żywotność produktu. Co wyróżnia produkty skórzane? Zdecydowanie ich naturalna, niepowtarzalna faktura.

Vera Pelle oferuje klientom szeroki wybór damskich torebek. Bogata gama fasonów i barw zgodna z najnowszymi kolekcjami importowanymi z Włoch, świetnie wpisuje się w najnowsze trendy i oczekiwania klientek. Większość produktów wykonana jest z grubej, mocnej skóry, odpowiednio barwionej lub lakierowanej. Dodatkowym atutem jest duże usztywnienie, głównie u podstawy. Wśród kolekcji można wyróżnić dwa przeznaczenia produktów: „do ręki” lub „na ramię”. W podkategoriach znajdziemy m.in. listonoszki, kopertówki, kuferki czy aktówki oraz torby idealne do codziennego użytkowania.

TOREBKI DAMSKIE MARKI VERA PELLE

W tej kategorii nie ma produktów.