Wyszukiwarka

Producent

Cena

48 zł - 70 zł

UNITED COLORS OF BENETTON

UNITED COLORS OF BENETTON to marka, która nie fokusuje się tylko na jednej kategorii, chcąc dopasować się do oczekiwań rynku i nabywców. W naszym sklepie oferujemy Wam najwyższej jakości parasole. Jakość ich wykonania jest rewelacyjna, producent dba o każdy detal, czyniąc swój wyrób uniwersalnym dodatkiem oraz niesamowitą ochroną podczas deszczowej aury. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją parasoli!

Znakiem rozpoznawczym marki UNITED COLORS OF BENETTON stały się bez dwóch zdań kontrowersyjne kampanie reklamowe. Marka postała w 1965 roku, a jej ideą było konstruowanie ubrań i akcesoriów dla wszystkich użytkowników, niezależnie od płci, wieku, koloru skóry czy poglądów religijnych. Włoska marka na każdym kroku podkreśla tolerancję czym zyskała rzesze fanów na całym świecie. Proste i klasyczne formy, stały się sprawdzoną receptą na sukces. Marka śmiało patrzy w przyszłość, dlatego czujemy, że wszystkie kolekcje nas pozytywnie zaskoczą.

Minimalistyczne parasole UNITED COLORS OF BENETTON to ciekawa rozwiązanie, jeśli pragniesz stylowego dodatku podczas deszczowej pogody. Wysokiej jakości materiały, szeroki wybór parasoli w różnych kolorach i wielkościach pozwoli na dobranie tego jedynego i wyjątkowego, mającego zapewnić Ci wysoką ochronę każdego jesiennego dnia!

Parasole marki UNITED COLORS OF BENETTON

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów