Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

36 - 40

Cena

129 zł - 200 zł

Treningowe

Już od pierwszych kroków swoich dzieci warto zadbać o ich prawidłowy rozwój oraz zaszczepić w nich miłość do sportu. W tym celu warto rozejrzeć się za ciekawą dyscypliną oraz odpowiednimi butami, aby pociechy czerpały jak najwięcej satysfakcji z tego co robią. Pamiętaj, buty do piłki nożnej różnią się od tych do biegania, dlatego rozważ odpowiedni zakup.

Ważne elementy butów treningowych dla dzieci

Wybierając buty treningowe skup się przede wszystkim na tym, aby były wykonane z najwyższej klasy materiałów, co pomoże zapobiec bolesnym obtarciom I odciskom. Obuwie z kategorii treningowej powinno mieć dobrze wyprofilowaną podeszwę oraz cholewkę z elementami stabilizującymi stopę co pozwala na utrzymanie prawidłowej pozycji stopy. Buty treningowe powinny chronić dziecko przez powstawaniem kontuzji. Regulowane paski w postaci rzepów to funkcjonalne rozwiązanie zarówno dla rodziców, jak I dla dzieci, które pozwala na samodzielne zakładanie bucików. Antypoślizgowa podeszwa oraz kołnierz z wypełnieniem z pianki to gwarancja swobody, ale także gwarancja bezpieczeństwa.

Rodzaje butów dziecięcych treningowych

Wśród oferty butów dziecięcych treningowych wyróżnić można buty do biegania, których specjalna konstrukcja pozwala na swobodne poruszanie się. Oddychające materiały I specjalistyczne technologie pozwolą Twojemu dziecku na pierwsze kroki w biegowym świecie. Buty do koszykówki I siatkówki to typ obuwia, dzięki któremu Twoje pociechy zyskają komfort na boisku, a odpowiednie wzmocnienia cholewki ustabilizują stopę, tak aby ją odciążyć I ustrzec przed kontuzjami. Obuwie treningowe typu halówki to idealne rozwiązanie dla dzieci chcących grać w gry zespołowe na krytych boiskach. W naszej ofercie dostępne są także modele piłkarskie typu korki I turfy, które staną się najlepszym kompanem dla dzieci pragnących w przyszłości zostać gwiazdami na boiskach piłkarskich całego świata.

Obuwie treningowe dla dzieci

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów