Wyszukiwarka

Producent

Cena

19 zł - 25 zł

SOFSOLE

Marka SOF SOLE® swoje początki notuje na 1991 rok. Od tego momentu stała się jednym z liderów akcesoriów do pielęgnacji obuwia sportowego. Celem marki jest pomoc w jak najlepszym utrzymaniu swojego obuwia, zarówno patrząc na względy wizualne oraz aspekty zdrowotne. Funkcjonalność produktów sprawia, że Twoje obuwie staje się niezwykle komfortowe, zapewniają Ci codzienne wsparcie oraz styl.

Produkty marki SOF SOLE® zostały zaprojektowane tak, aby  czyścić, chronić oraz odświeżać Twoje obuwie. Dzięki produktom tej marki Twoje buty będą zawsze zadbane i stylowe. W naszej ofercie znajdziesz kryjącą biel do obuwia, która pomaga w utrzymaniu białego obuwia w dobrym stanie oraz żel czyszczący ze specjalną końcówką, dzięki której dotrzesz do każdego zakamarka w Twoim bucie.

Firma SOF SOLE® to wysoka jakość produktów w przystępnej cenie, która da Ci gwarancję, że Twoje obuwie pozostanie zawsze takie jakbyś tyle co dokonał jego zakupu. Oferowane produkty przywracają blask staremu obuwiu i chronią nowe przed szybką zużywalnością. Przekonaj się i Ty, jak ogromna jest ich moc działania. Zapraszamy do zakupów!

Akcesoria do obuwia SOFSOLE

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów