Wyszukiwarka

Producent

Kolor

No choice available on this group

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

35 - 41

Cena

349 zł - 350 zł

Sandały

W letni czas zrzucamy ciężkie i zabudowane obuwie i zastępujemy je sandałkami. Aktualnie oferta sandałków turystycznych jest bardzo zróżnicowana. Nadają się na średnio wymagające, górskie szlaki, jak i na brukowane chodniki w samym centrum miasta. Wyjeżdżając w góry, najlepiej zdecydować się na zabudowane modele, które posiadają dodatkową osłonę na palce. Natomiast odsłonięte, paskowe sandały o płaskiej podeszwie sprawdzą się na co dzień, jak i w mieście.

SANDAŁY ZABUDOWANE

Zabudowane sandały polecamy dla tych, którzy przemierzają niepewne ścieżki, gdzie ważne jest, aby bieżnik był agresywny i gwarantował stabilność. Podeszwy tego typu są głęboko żłobione i posiadają specjalny profil chroniący palce oraz są sztywniejsze. Należy tu zaznaczyć, że buty takie są odpowiednie, gdy przemierzamy średnio trudny teren. Absolutnie nie należy ich traktować jako właściwe odzienie stóp na tatrzańskie szlaki.

SANDAŁY PASKOWE

Ten typ sandałów, to zdecydowanie model miejsko-turystyczny. Sandałki te, to proste obuwie, które składa się jedynie z kilku pasków, które mają za zadanie trzymanie stopy w odpowiednim miejscu względem podeszwy. Modele te zapewniają świetną wentylację, dzięki temu, że odsłaniają dużą część ciała. Idealnie nadają się na podróż, czy spacerując w mieście. Sandałki tego typu są lekkie, zajmują mało miejsca w bagażu. Podeszwa w takich sandałkach jest płaska, z niewielką ilością rowków, dzięki którym nasz krok jest pewny.

Bez względu na rodzaj sandałków, powinniśmy zwrócić również uwagę, na materiał z jakiego wykonane jest obuwie. Obwie może być wykonane typowo ze skóry, z połączenia skóry i materiału, czy też syntetyczne. Podczas zakupów sandałów należy również zwrócić uwagę na prawidłowe dobranie rozmiaru. Sandał, który jest odpowiednio dobrany, powinien być nieco dłuższy i szerszy niż nasza stopa. Musimy zadbać również o to, aby nasze palce nie wystawały poza obręb podeszwy. Pamiętajmy, że za małe sandały, to zgroza dla naszych palców.

Damskie sandały

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów