Wyszukiwarka

Producent

No choice available on this group

Kolor

No choice available on this group

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

SAGAN

Jeśli stawiasz na wygodę i doskonałość wykonania, w Twojej garderobie nie może zabraknąć butów Sagan!

Firma Sagan jest rodzinną polską marka obuwniczą zajmującą się zarówno projektowaniem jak i wytwarzaniem wysokiej klasy obuwia skórzanego oraz galanterii. Założona została przez Marka Sagana i stopniowo stała się jedną z wiodących tego typu firm na rynku polskim jak i europejskim. Na tle innych firm z branży wyróżnia ją stosowanie skór wysokiej jakości stylizowanych na skóry węża, krokodyla, jaszczurek, strusi a nawet... słoni! Sagan to nie tylko wzornictwo dla Pań, w ofercie tej firmy są także buty męskie oraz teczki i torebki. Marka ta wyróżnia się różnorodnością wzorów, fasonów oraz materiałów. W ofercie Sagan znajduje się obuwie sportowe oraz wizytowe. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Cechą charakterystyczną obuwia marki Sagan jest niebywała staranność wykonania a także miękkie i świetne gatunkowo skóry. Oryginalne zdobienia, ciekawa kolorystyka i stylowy design sprawiają, że produkty firmy Sagan znajdują swe zwolenniczki w każdym wieku. Doskonale dopracowane szczegóły, finezyjne przeszycia i zdobienia stały się motywem przewodnim w tworzeniu obuwia tej marki. Sukcesywnie podnoszona jakość wykonania zapewnia trwałość zarazem dając subtelny wygląd.

Szeroki wachlarz asortymentu marki Sagan sprawia, że w ofercie tej marki każdy znajdzie coś dla siebie. Kolorystyka obejmuje klasyczne szarości, granaty i czernie a także bardziej niebanalne barwy dostosowane do aktualnych trendów mody. Doświadczenie i najlepsze gatunkowo włoskie skóry niewątpliwie stawiają markę Sagan na piedestale w branży wyrobów skórzanych.

OBUWIE MARKI SAGAN

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
;