Wyszukiwarka

MATO GROSSO

Wysoka jakość galanterii to cecha priorytetowa? Jakość i design to dewiza marki Mato Grosso!

Mato Grosso jest to kolekcja portfeli polskiej marki El Forrest pochodzącej z Wrocławia i posiadającej wieloletnie doświadczenie w tworzeniu galanterii skórzanej. Początkowo firma wykonywała tylko klasyczne produkty takie jak portfele i portmonetki by z czasem, sukcesywnie wzbogacić ofertę o nowe wzory i fasony. Poszerzona oferta marki urosła o różnego rodzaju etui: na klucze, na długopisy, na wizytówki, na okulary. Propozycje Mato Grosso to także saszetki, aktówki oraz kosmetyczki. Marka ta do swoich wyrobów galanterii używa tylko najwyższej jakości naturalnej skóry bydlęcej z renomowanych włoskich garbarni.

Znana i ceniona wrocławska marka Mato Grosso posiadając ogromne doświadczenie oraz niebanalne wzornictwo potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Galanteria skórzana wykonywana z wysokiej jakości skór bydlęcych cechuje się ogromną trwałością a także nowoczesnym designem z lekką nutą klasycznej elegancji. Panie z pewnością znajdą coś dla siebie spośród wachlarza wzorów portfeli, etui, kosmetyczek czy wizytowników w wielu pięknych barwach- począwszy od czerni a skończywszy na żywej czerwieni. Panowie natomiast dopasują sobie portfel, etui, aktówkę czy saszetkę bogatą w funkcjonalne kieszenie i przegrody, zachowując jakość i dając możliwość wyboru ciekawego koloru.

Wrocławska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości galanterii ze skór naturalnych posiada w swej ofercie trzy linie:

-Mato Grosso - produkty wykonywane z naturalnej skóry licowej z renomowanych włoskich garbarni,

-El Forrest - robione z naturalnej bydlęcej skóry licowej,

-Galapago - tworzone z naturalnych skór laminowanych.

W markoweobuwie.com.pl znaleźć można dwie pierwsze linie tej firmy.

PORTFELE MATO GROSSO

Jest 45 produktów.
Pokazuje 1 - 45 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 45 z 45 elementów