Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

35 - 41

Cena

715 zł - 772 zł

LODI

Hiszpańska marka LODI produkuje obuwie ze skór naturalnych. Wysoka jakość wykonania przekłada się na komfort użytkowania. Tradycja oraz długoletnie doświadczenie sprawiają, że produkowane modele cieszą się opinią o wygodzie i komforcie płynącym z użytkowania.

Lodi to hiszpańska marka produkująca obuwie damskie w zdecydowanej większości ze skóry naturalnej. Obuwie te charakteryzuje się wysoka jakością wykonania jak i użytych materiałów. Firma oparta na tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie a co za tym idzie buty są trwałe i mocne. Ich wyjątkowy design powstaje w oparciu o typowo hiszpański klimat, chcesz go poczuć kup parę butów Lodi i ciesz się jakością i doskonałym wzornictwem.

W ofercie marki Lodi są buty zarówno klasyczne jak i nieco bardziej zaskakujące modele tak i kolorystyką jak i designem. Obuwie wszechstronne sprawdzi się na wieczorne wyjścia ale tez niektóre modele mogą być doskonałym rozwiązaniem na co dzień. Fasony Lodi idealnie podkreślają kobiecość i finezyjność kobiecej natury.

obuwie damskie wysokiej jakości marki LODI

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów