Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

36 - 38

Cena

59 zł - 60 zł

Klapki

Dziecięce klapki to bardzo trudny wybór, ponieważ dla naszego dziecka pragniemy wygody I komfortu przez cały dzień. Klapki to nie tylko dodatek na basen czy plaże. Sportowe klapki można nosić również na co dzień, zarówno japonki, jak I tradycyjne klapki. Na rynku dostępnych jest coraz więcej modeli klapek dziecięcych od znanych oraz lubianych producentów.

Klapki dziecięce – jakie kupić?

Dla swojego dziecka zdecyduj się na zakup lekkich klapek z trwałych materiałów np. Crocsów. Taki typ klapek utrzyma stopę cały czas w bucie dzięki wygodnemu paseczkowi z tyłu. Klapki powinny przepuszczać także powietrze, a także posiadać antypoślizgową podeszwę. Idealnym rozwiązaniem są klapki stworzone z pianki, ponieważ dzięki swojej niewielkiej wadze, nie będą przeszkadzać dziecku w zabawie.

Dlaczego warto nosić klapki?

Używając klapek na basenie chronimy stopy naszych dzieci przed rozwojem zarazków. Klapki chronią całą stopę przez otarciami, ostrymi krawędziami basenów, oraz eliminują szanse na poślizgnięcie się.

Jak dopasować klapki do stopy naszej pociechy?

Klapki muszą być dopasowane do kształtu I rozmiaru stopy dziecka. Palce u stóp nie mogę wystawać poza platformę ani pięta ponieważ spowoduje to bolesne odgniecenia, za ciasne buty spowodują dyskomfort sprawiając, że dziecko nie będzie czerpało z letnich zabaw satysfakcji. Podeszwa powinna być miękka, ale jednocześnie na tyle twarda I stabilna, żebyśmy nie musieli martwić się o to, że dziecku stanie się coś złego podczas zabawy.

Klapki dla dzieci

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji