Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

35 - 49

Cena

69 zł - 128 zł

Klapki

Klapki damskie są optymalnym wyborem na basen oraz na plażę. Każdego lata stajemy przed wyborem odpowiednich butów. Klapki jak wiemy mają wiele rodzajów – mogą być płaskie, na obcasie, odsłonięte, zabudowane… Najlepiej wybrać model modny, praktyczny, który nam posłuży dłuższy czas. Klapki ponownie stały się modne. Jeszcze do niedawna kojarzyły się nam z gumowymi, nieestetycznymi modelami. Aktualnie możemy przebierać w kolorach i modelach.

Jakie klapki wybrać?

Jeśli zabieramy się za poszukiwanie modelu idealnego na lato, powinniśmy zastanowić się, gdzie najczęściej będziemy go nosić. Jeśli jesteśmy miłośniczkami sportów wodnych, to powinniśmy zdecydować się na modle sportowy. Jednak patrząc z drugiej strony, dlaczego nie wybrać modelu, który sprawdzi się również w miejskich warunkach? Nie trzeba tłumaczyć, że klapki to obuwie komfortowe, ponieważ wystarczy przecież wsunąć stopę – nie trzeba zakładać ich za pomocą łyżki do butów, zapinać na zamki, rzepy czy wiązać wysoko na łydce. Przy okazji zapewniają naszym stopom świetną cyrkulację powietrza i na pewno minimalizują ryzyko odparzeń, na które jesteśmy narażone nosząc bardziej zabudowane modele butów.

Wybierając klapki należy zwrócić uwagę na wkładkę, gdyż jej materiał ma wpływ na to, jak nasza stopa będzie trzymała się w bucie. Wkładka w klapkach najczęściej jest wykonana ze skóry, połączenia skóry z materiałem, samego materiału lub innego tworzywa. Musimy brać pod uwagę to, iż każdy rodzaj wkładki posiada inne właściwości.

Tak samo jak wkładka, również istotna jest konstrukcja butów, gdyż jedne z modeli będą luźno trzymały stopę, a inne mocno do niej przylegały. Jeśli atutem klapek ma być stabilność i dobra przyczepność podeszwy do podłoża, to musimy zwrócić również uwagę na rodzaj materiału, z którego wykonana jest podeszwa. Czy to jest lekka pianka PU, guma, chlorokauczuk?

Oczywiście ważny, jak w każdym bucie, jest rodzaj materiału, z którego wykonany został cały but. Gumowe klapki nadają się do sportów wodnych. Jeśli szukamy materiału na co dzień, lepiej wybrać proste obuwie.

Damskie klapki

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów