Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

36 - 45

Cena

99 zł - 140 zł

KAPPA

Marka KAPPA to jedna z najstarszych, która zajmuje się produkcją odzieży i obuwia. Jej historia liczy ponad 100 lat. Powstała w 1916 roku w Turynie - jednym z włoskich miasteczek. Marka specjalizuje się w produkcji butów oraz odzieży sportowej. Nazwa Kappa została zarejestrowana w roku 1967, a dwa lata później powstał charakterystyczny logotyp, który uwzględnia obie płcie. Podkreśla tym samym, że produkty marki są skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Obecnie w ofercie marki można znaleźć  szeroki wachlarz ubrań i dodatków, między innymi: koszulki, kurtki, bluzy czy spodnie. A również nie możemy zapomnieć o butach. Kappa od lat prezentuje nam ponadczasowy styl i jakość. Idealny dodatek dla miłośników mody sportowej, a także dla osób ceniących luźny, oryginalny styl na co dzień.

Nazwa Kappa została zarejestrowana w roku 1967, a dwa lata później powstał charakterystyczny logotyp, który uwzględnia obie płcie. Podkreśla tym samym, że produkty marki są skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Obecnie w ofercie marki można znaleźć  szeroki wachlarz ubrań i dodatków, między innymi: koszulki, kurtki, bluzy czy spodnie. A również nie możemy zapomnieć o butach. Kappa od lat prezentuje nam ponadczasowy styl i jakość. Idealny dodatek dla miłośników mody sportowej, a także dla osób ceniących luźny, oryginalny styl na co dzień.

W ofercie marki można znaleźć  szeroki wachlarz ubrań i dodatków, między innymi: koszulki, kurtki, bluzy czy spodnie. A również nie możemy zapomnieć o butach. Kappa od lat prezentuje nam ponadczasowy styl i jakość. Idealny dodatek dla miłośników mody sportowej, a także dla osób ceniących luźny, oryginalny styl na co dzień.Kappa

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów