KANGAROOS

Marka KangaROOS powstała pod koniec lat 70-tych w USA. Amerykańska marka stworzona została przez wynalazcę i miłośnika biegania Boba Gamma. Założyciel marki wpadł na pomysł stworzenia pierwszych butów sportowych z niewielką kieszonką zapinaną na zamek błyskawiczny. Każdy model stworzony przez ową markę posiada charakterystyczną dla marki kieszonkę. Właśnie od tego powstała nazwa marki. Obuwie owej marki w szybkim tempie zyskało wielu sympatyków. Buty zapoczątkowały najpierw w Stanach Zjednoczonych, później dopiero na całym świecie. Sportowe obuwie marki KangaROOS sprzedawane obecnie jest w ponad trzydziestu krajach na całym świecie. Aktualnie marka KangaROOS jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek obuwniczych.

Marka KangaROOS nie zajmuję się tylko produkcją obuwia, ale również odzieży oraz akcesoriów lifestylowych. Z biegiem czasu marka postawiła na rozwój w wielu dziedzinach. Ambasadorami marki KangaROOS stali się między innymi kierowcy wyścigowi, tenisiści, gimnastycy, jak również biegacze.

KangaROOS - obuwie z charakterystyczną kieszonką

KangaROOS to markowe obuwie damskie, męskie, jak i dziecięce. Buty te są tak wyjątkowe, że zyskały swoją popularność już na całym świecie. Obuwie charakteryzuje się klasycznymi oraz ponadczasowymi fasonami. Obuwie owej marki to połączenie modnego stylu i funkcjonalności. Buty dzięki wykorzystywaniu innowacyjnych technologii świetnie nadaje się zarówno do noszenia na co dzień, jak i jako obuwie do uprawiania wszelkich aktywności fizycznych. Obuwie KangaROOS często wybierane jest przez osoby ceniące sobie przede wszystkim wygodę i komfort. Owe buty są ulubieńcem osób lubiących podróżować.

KangaROOS - obuwie dziecięce

W tej kategorii nie ma produktów.