Wyszukiwarka

Producent

Kolor

No choice available on this group

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

35 - 42

Cena

59 zł - 350 zł

Japonki

Japonki już na dobre zagościły w naszych sklepach obuwniczych, ponieważ są tanie, lekkie i przede wszystkim wygodne. Na czym polega nietypowość japonek?  Jak wiemy japonki składają się tylko z kawałka tworzącego podeszwę i paseczka przytrzymującego obuwie pomiędzy palcami. Na rynku znajdziemy naprawdę ogromny wybór japonek, ale to nie wszystko jedno, jaki but wybierzemy. Na co mamy zwracać uwagę przy wyborze tego typu obuwia?

Jak wiemy, buty te mają tendencję do szybkiego niszczenia. Są mało wytrzymałe dzięki temu, że są lekkie i prostej budowy. Zakup tanich japonek nie jest jednak najlepszym wyjściem. Należy unikać zakupu japonek z nieciekawie pachnącego materiału. Lepiej postawić na buty tekstylne z podeszwą z pianki, czy też naturalnych materiałów. Przed zakupem należy oczywiście zmierzyć japonki, jak każde jedne obuwie. Należy sprawdzić, czy pasek nie jest zbyt szeroki i czy nie będzie obcierał skóry miedzy palcami. Najbardziej wskazane jest i tu, aby obuwie było dobrze dopasowane do stopy.

Jak wiemy japonk nosimy przez całe lato na okrągło. Ale pamiętajmy, że jest to obuwie na swobodne, sportowe i codzienne okazje. Na pewno nie nadają się na oficjalne okoliczności, czy do pracy. Najlepiej japonki prezentują się w zestawieniu z długą zwiewną sukienką, szortami czy nawet jeansami. W kolorach możemy przebierać i powinniśmy posiadać w naszej szafie przynajmniej kilka par. Latem stawiamy na kolorowe, fantazyjne japonki, np. ze wzorem palm czy innym letnim motywem.

Damskie japonki

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów