Wyszukiwarka

INUIKII

Inuikii to młoda, szwajcarska marka, której początki sięgają 2012 roku. Czołowe produkty marki Inuikii to zimowe, przeznaczone dla osób, które nie boją się eksperymentować z modą. Obuwie jest wykonywane w Turcji, a materiały, wykorzystywane do produkcji butów są gwarancją stuprocentowej wygody.

Buty Inuikii doskonale spełniają swoje najważniejsze zadania – są ciepłe, dzięki czemu chronią stopy przed zimnem.  obuwiem przeznaczonym dla  pewnych siebie wielbicielek mody.  Wszystkie buty powstają w Turcji, a w ich tworzeniu używane są wyłącznie najlepsze materiały takie jak ciepła, owcza skóra. Ponadto zapewniają właściwą cyrkulację optymalnej temperatury w ciele. Wiele modeli zimowych tej marki zostało wyścielone futerkiem dla wymagających, kobiecych stóp. W asortymencie firmy można znaleźć szeroki wybór botów które będą idealną alternatywą na wielkie mrozy.

Obuwie jest wykonane z materiałów, takich jak prawdziwa skóra i tekstylia. Buty są także łatwe w pielęgnacji i rewelacyjnie prezentują się na nodze. Buty posiadają płaskie gumowe podeszwy, które amortyzują wstrząsy. Co więcej, buty idealnie radzą sobie z takimi czynnikami atmosferycznymi jak deszcz. Producenci marki dbają o swoich klientów i cały czas zaskakują ich najnowszymi  propozycjami. Firma Inuikii jest symbolem kreatywności i dbałości o każdy detal, dzięki czemu liczba miłośników marki cały czas rośnie.

obuwie inuikii - obuwie damskie

W tej kategorii nie ma produktów.