Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

36 - 41

Cena

159 zł - 290 zł

IMAC

Wygoda, piękno i styl? Imac łączy wszystkie te cechy!

Firma obuwnicza Imac została założona we Włoszech w 1975 roku przez dwóch braci David i Renato Mazzocconi. Na początku lat osiemdziesiątych firma  zaczęła uzywać innowacyjnych technik wykonywania obuwia jak np. bezpośredni wtrysk poliuretanowy do podeszw. W 2001 roku korporacja przejęła firmę Igi oraz Primigi. Od 2004 roku dzięki partnerstwie z amerykańską firmą będącą właścicielem obuwia z Gore-Tex'em firma Imac rozpoczęła produkcję obuwia wodoodpornego i oddychającego. Obecnie pod skrzydłami firmy IMAC są takie marki obuwnicze jak Primigi dedykowane najmłodszym oraz Igi&Co dla dorosłych Klientów.

Obuwie marki Imac wykonywane jest przede wszystkim z najlepszych jakościowo surowców naturalnych przy jednoczesnym stosowaniu nowoczesnych technologii mających bezpośredni wpływ na komfort użytkowania. Misją firmy Imac jest tworzenie wartościowych produktów na korzyść zwykłych ludzi. Marka zapewnia idealne i najnowocześniejsze rozwiązania zdolne zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Oprócz wygody i nowych technik marka Imac niewątpliwie pokazuje piękno tworzonego obuwia. Każda para jest bowiem wykonana z ogromną starannością i dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły. Klasa i styl widoczna w projektach Imac wskazuje na doskonałą znajomość bieżących trendów w modzie.

Włoska korporacja Imac skupia w sobie najbardziej znane marki obuwnicze zapewniając możliwość ubioru całej rodzinie. Marka Primigi dysponuje obuwiem i odzieżą dla najmłodszych natomiast Igi proponuje obuwie dla dorosłych. Każdy z pewnością odnajdzie swój styl w jednej z marek Imac.

OBUWIE MARKI IMAC

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów