GRISPORT

Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

36 - 41

Kolor

Cena

223 zł - 224 zł

GRISPORT

Grisport - 100% wygody!

Włoska firma obuwnicza Grisport została założona w 1977 roku. Pomysłodawcami marki są bracia Graziano i Mario Grigolato, którzy zdecydowali się na stworzenie obuwia, które będzie stanowiło gwarancję komfortowego użytkowania. Duży bagaż doświadczeń i wiedza praktyczna producentów przyczyniły się do ogromnej popularności, jaką cieszy się firma. Twórcy renomowanych butów nieustannie poszukują najlepszych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom fanatyków trekkingów. Po wielu latach funkcjonowania na rynku firma Grisport stała się fabryką o powierzchni 40000 m2. Z małej, rodzinnej firmy przekształciła się w przedsiębiorstwo, które jest znane na całym świecie.

Włoska firma obuwnicza Grisport oferuje szeroką gamę obuwia trekkingowego. Producenci przedstawiają nabywcom wygodne buty, przyjazne dla ich zdrowia. Rozbudowany asortyment sprawia, że miłośników tego wyjątkowego obuwia jest coraz więcej. Ponadto buty cechują atrakcyjne ceny i dobra jakość. Renomowana marka szybko została rozpowszechniona na skalę światową.

Firma Grisport rozwija się bardzo prężnie, a fasony oferowane przez markę cieszą się niesłabnącą popularnością. Klienci stawiają na oryginalne buty, wykonane z najlepszej jakości materiałów i skór. Obuwie trekkingowe Girsport wyróżnia się starannym wykończeniem, wytrzymałością oraz modnym wzornictwem. Konsekwentne działania producentów przyczyniły się do spektakularnego sukcesu firmy. Twórcy stale szukają nowych technologii, które zapewnią maksymalny komfort w różnych warunkach. Takim innowacyjnym rozwiązaniem są chociażby słynne membrany przeciwdeszczowe, w które zostały wzbogacone fasony marki Grisport. Buty trekkingowe Grisport spełniają najwyższe normy jakościowe w zakresie użytych materiałów. Obuwie będzie rewelacyjną alternatywą dla osób, które lubią piesze wycieczki oraz ekstremalne wędrówki po górach.

GRISPORT - MARKA

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów