Wyszukiwarka

Producent

Materiał

Cena

33 zł - 630 zł

GALSKÓR

Dlaczego warto wybrać produkty marki Galskór ?

Firma Galskór jest rodzinną firmą, której początki sięgają roku 1933. Producenci od wielu lat tworzą niesamowite wyroby galanteryjne. Bogata oferta marki obejmuje kilkadziesiąt produktów wykonanych ze skóry. W asortymencie marki znajdują się m.in. torby, teczki, kosmetyczki itp. Towary są produkowane z najwyższej jakości skóry, dzięki czemu są trwałe, a także efektowne. Firma Galskór od dawna dostarcza swoim nabywcom niesamowite produkty, cieszące się niesłabnącą popularnością.

Producenci marki Galskór od wielu lat tworzą wyroby galanteryjne, które cieszą się uznaniem wśród nabywców. Bogata oferta marki obejmuje kilkadziesiąt produktów wykonanych ze skóry. Szeroka gama dostarczanego asortymentu to przede wszystkim niesamowite fasony torebek i taczek. Ponadto znajdują się w nim torby lekarskie, aktówki, etui, raportówki, kosmetyczki i wiele innych. Produkty Galskór wytwarzane są ręcznie przez wykwalifikowanych pracowników. Wysokogatunkowe towary są rewelacyjnie zarówno pod względem wizualnym, jak i jakościowym, co w dużej mierze wpływa na zadowolenie ze strony klientów. Niebywałym atutem solidnych wyrobów jest fakt, iż są one produkowane w przystępnej cenie. 

Produkty od marki Galskór to idealna alternatywa dla osób, które szukają nowoczesnych rozwiązań. Skórzane wyroby są tworzone ręcznie, co w dużej mierze wpływa na zadowolenie nabywców. Teczki, torby, kosmetyczki, aktówki od firmy Galskór rewelacyjnie dopełnią niejeden look. Produkty są tworzone z najwyższej jakości skór bydlęcych, dzięki czemu są trwałe i doskonale dopracowane. Każdy miłośnik ponadczasowych wyrobów galanteryjnych, powinien zapoznać się z bogatym asortymentem marki Galskór. Dopełnienie stylizacji skórzanymi dodatkami to strzał w dziesiątkę!

GALSKÓR - MARKA

Jest 67 produktów.
Pokazuje 1 - 67 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 67 z 67 elementów