ELISABETTA FRANCHI

Wyszukiwarka

ELISABETTA FRANCHI

Elisabetta Franchi to marka znana na całym świecie. Kwintesencja włoskiego stylu i klasy. Projekty marki trafiają do kobiet uwielbiających szyk i elegancję. Jakość materiałów i dokładność wykonania to cechy charakterystyczne dla marki, które są od lat niezmienne. Odważne i ponadczasowe!

Marka Elisabette Franchi powstała w 1998 roku w Bolonii. Stawia na projekty nietuzinkowe, eleganckie i ponadczasowe z nutą ekstrawagancji. Co sezon zaskakuje kolekcjami, które wpisują się w panujące trendy, a niekiedy je wyprzedzają. Uniwersalne kolory, wzory, fasony. Pozwalają wyróżnić się w tłumie, być w centrum uwagi. Uniwersalizm marki Elisabette Franchi doceni każda z miłośniczek mody. Marka stawia na jakość materiałów wykorzystywanych w swoich projektach, a także na to aby każda kobieta czuła się wyjątkowa. Limitowana ilość produktów w kolekcjach sprawi, że będziesz mogła się wyróżnić w tłumie.

Charakterystyczny styl marki, sprawia, że obuwie produkowane przez nią zamieni każdą stylizację w drapieżny lub mega kobiecy outfit!

ELISABETTA FRANCHI - OBUWIE

W tej kategorii nie ma produktów.