Wyszukiwarka

EASTPAK

Marka EASTPAK to amerykański producent sportowych plecaków, toreb czy portfeli. Firma swoje początki ulokowała w latach 50. XX wieku, jednak po obecną nazwą została poznana dopiero w 1976 roku. Od tego czasu jest jedną z najchętniej noszonych marek streetwearowych. Duża dbałość o detale i pewność, że produkty tworzone w ich fabrykach są trwałe doprowadziły do tego, że usłyszał o nich cały świat. Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów tworzone są rzeczy idące z modą i duchem czasu, tak aby wpasować się w obecnie panujące trendy.

Długoletnia tradycja idzie w parze z dbałością o detale. Marka EASTPAK chce, aby ich plecaki były towarzystwem na długie lata, dlatego do produkcji modeli ze swojej oferty wykorzystują materiały najwyższej jakości. Topowa marka, którą pokochali zarówno młodzi, jak i seniorzy, ponieważ kolejną z jej zalet jest to, że chcą trafić do różnych grup odbiorców. Klasyczne modele sprawdzą się dla wielbicieli minimalizmu, natomiast te bardziej zwariowane w kolorowe wzory, czy zwierzęce printy to propozycja dla ludzi odważnych, nie bojących się zabawy z modą.

Najmodniejsze plecaki, torby, saszetki EASTPAK to gwarancja wysokiej jakości atrakcyjnych cenach. Szeroki wybór asortymentu marki sprawia, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Eastpak - torby i plecaki

W tej kategorii nie ma produktów.