Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

18 - 40

Cena

109 zł - 380 zł

Obuwie sportowe

Dziecko jest najbardziej wymagającym użytkownikiem sportowego obuwia. Stopy Twojej pociechy są niezwykle wrażliwe na obtarcia I urazy. Dodatkowo od dziecięcego obuwia sportowego wymagamy wentylacji I naturalnych materiałów dobrze odprowadzających wilgoć. Warto więc zainwestować w porządne buty sportowe. Odpowiednie wyprofilowanie będzie gwarancją poprawnego rozwoju dziecka. Wygodne obuwie to uśmiech na twarzy Twojego dziecka I długie, swobodne zabawy na świeżym powietrzu!Ważne cechy obuwia sportowego dziecięcego

Podstawą jest oczywiście wygoda. Buty nie powinny być zbyt przylegające. Między palcami a czubkiem butów powinno być 5mm wolnej przestrzeni, co nie będzie powodowało obtarć skóry I ucisków. Dla swojej pociechy wybieraj buty wykonane najlepiej ze skóry naturalnej lub wysokiej jakości materiałów skóropodobnych. Pięta w obuwiu sportowym nie powinna znajdować się wyżej niż stopa, ponieważ może to w przyszłości spowodować zwyrodnienia stawów. Cholewka powinna być wymodelowana, a wnętrze wyściełane miękką wkładką – oddychającą I absorbującą pot. Miękki język będzie chronił stopę przed uciskiem sznurówek, czy zameczka. Podeszwa w tego typu obuwia jest mocno elastyczna, dobrze gdy jest dodatkowo wzbogacona o amortyzację I właściwości antypoślizgowe. Dobrze stabilizujące stopę zapięcie to gwarancja utrzymania stopy w buciku przez cały dzień.

Praktyczne I stylowe

Kiedy wybierzemy już odpowiednie buty, które będą wygodne I będą posiadały wszystkie upragnione przez nas cechy, tak aby nasze dzieci były zadowolone, nie możemy zapominać, że buty powinny być także stylowe! Marki wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów, tworząc rozmaite warianty kolorystyczne obuwia, ale nie tylko… Coraz częściej marki stawiają na bardzo designerskie modele, w ciekawe wzory, motywy z bajek. Zdaj się na gust swojego dziecka I ciesz się ze szczęścia jakie przyniesie mu użytkowanie obuwia sportowego dziecięcego.

Dziecięce obuwie sportowe

Jest 65 produktów.
Pokazuje 1 - 65 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 65 z 65 elementów