Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

17 - 40

Cena

24 zł - 796 zł

DZIECIĘCE

Chyba każdy zgodzi się z opinią, że to w jak sposób ukształtuje się sylwetka małego człowieczka przekłada się na jego późniejszy stan zdrowia. Nikogo nie trzeba też przekonywać jak ważne jest prawidłowe kształtowanie stopy dziecka i jego ogólny rozwój, dlatego tak istotne jest dobieranie właściwych butów począwszy od jego pierwszych kroków. Przy doborze odpowiedniego modelu dla malucha, powinniśmy kierować się przede wszystkim ich właściwą budową, te ważniejsze elementy to: cholewka sięgająca nieco ponad kostkę do ścięgna achillesa, szeroki i wysoki nosek zapewniający swobodne ułożenie paluszków, elastyczna podeszwa, naturalny materiał przepuszczający powietrze.

 

Kierując się właśnie tymi zasadami oferujemy obuwie marki Bartek, wykonane z wysoką starannością i dbałością o poprawny rozwój zarówno najmłodszych dzieci jak i nastolatków. Obuwie te przechodzi co sezon specjalistyczne testy, które potwierdzają wysoką jakoś produktów. Poza funkcjonalnością oraz komfortem, firmy produkujące zadbały również o estetyczny wygląd. Buciki posiadają ciekawe aplikacje oraz urocze wzory. Również marka Primigi w niczym nie odstaje od swych konkurentów, proponując obuwie na każda porę roku zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców a ich kolorowe i wygodne modele pozwalają na poznawanie i zdobywanie świata.

 

Dlaczego buty dziecięce są ważne?

Obuwie dziecięce to najbardziej wymagające buty w wykonaniu. Powinni Państwo zadawać sobie sprawę z tego, że to właśnie buty dziecięce decydują o tym czy Wasze pociechy będą chciały chodzić. Buty dziecięce muszą być wybrane z tych wykonanych z najlepszych materiałów jak i w jak najwyższej jakości.

 

Właśnie takie posiadamy w swojej ofercie – spełniające powyższe warunki oraz wykonane z największą dbałością o szczegóły.

obuwie dziecięceJest 199 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 199 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 199 elementów
;