Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

28 - 48

Cena

69 zł - 301 zł

DR BRINKMANN

Grupa Polking w której skład wchodzi też Dr Brinkmann, to renomowana marka niemiecka, oferuje obuwie bardzo zróżnicowane, ich oferta zawiera zarówno modele obuwia domowego jak i obuwie do noszenia na zewnątrz. Marka ta koncentruje się głównie na potrzebach klienta, toteż w kolekcjach każdy może znaleźć coś dla siebie. Producent przoduje na rynku niemieckim jak i w wielu innych krajach europejskich, każdorazowo zostawiając po sobie zadowolenie klientów poprzez zastosowanie innowacyjnych technologi i wiedzy na temat zdrowia stóp.

DR BRINKMANN to renomowana marka niemiecka z wieloletnią tradycją. Obuwie tej marki kierowane jest głównie z problemami stóp. Przy osiągnięciu zamierzonego efektu wykorzystano wysoką jakość surowców, pomoc lekarską. Modele wykonywane są ze skór wysokiej jakości, cechuje je poszerzona tęgość i zarazem głębokość. Jednocześnie starają się aby obuwie spełniało swoje funkcje i zarazem nie traciły swojej estetyki.

W ofercie marki znajdują się ciekawe fasony papci, klapek oraz japonek w ciekawych kolorach i wzorach. Producenci firmy kładą ogromny nacisk na wygodę, ponieważ pragną, aby klienci byli w stu procentach zadowoleni ze swojego wyboru. Efektowne buty od firmy DR BRINKMANN kuszą niebanalnym stylem i precyzyjną jakością wykonania. Są idealną alternatywą dla osób, które stawiają na komfortowe rozwiązania. Produkty od marki DR BRINKMANN są tworzone z najlepszych skór ekologicznych oraz materiałów. Ich cechą charakterystyczną jest miękka, profilowana wyściółka, zapewniająca maksimum wygody. Asortyment firmy składa się przede wszystkim z obuwia domowego oraz klapek dla płci pięknej. Buty DR BRINKMANN często są polecane osobom z chorymi stopami, które potrzebują natychmiastowej ulgi.

DR BRINKMANN - OBUWIE DOMOWE

Jest 83 produktów.
Pokazuje 1 - 83 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 83 z 83 elementów