Wyszukiwarka

DOPPLER

Firma Doppler zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości parasoli na każdą pogodową okoliczność – i słońce, i deszcz. Pierwsza fabryka parasoli Doppler została założona przez Ernsta Dopplera, rok po zakończeniu działań wojennych podczas drugiej wojny światowej, w 1946 roku, w miejscowości Braunau am Inn w Austrii. Parasole sygnowane logiem Doppler mają towarzyszyć swoim właścicielom w każdych warunkach pogodowych – gdy świeci słońce, pada deszcz czy śnieg, a nawet wtedy, gdy wieje wiatr. Marka Doppler stawia na jakość oferowanych produktów.

Parasole marki Doppler wykonane są z wysokiej jakości materiałów, którym nie straszne będą porywy wiatru, śnieżne zawieruchy czy ulewne deszcze, a wszystko to za sprawą zastosowanych technologii w parasolach i parasolkach Doppler. Parasole wykonane ze stali węglowej są nie tylko lekkie, ale stanowią niezwykle stabilną i niezawodną ochronę przed każdymi warunkami pogodowymi. Producent gwarantuje, że niektóre z modeli są wykonane na tyle solidnie, że wytrzymują wiatry, których porywistość sięga do 100km/h dzięki wzmocnieniu z włókna szklanego.

W naszym asortymencie na stronie znajdziesz różne modele od marki Doppler w bardzo ciekawej kolorystyce. W tych parasolach łączy się jakość z niską przy tym ceną.

DOPPLER - PARASOLE

Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów