Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

40 - 45

Cena

174 zł - 256 zł

DOMENO

Zakład Produkcji Obuwia marki DOMENO i DOMENO TREND powstał w 1990r. Produkuje obuwie męskie wizytowe i sportowe z wysokiej jakości skór naturalnych w szerokim asortymencie, ciekawej palecie barw zgodnie z aktualnymi trendami mody inspirowanymi opracowaniami własnymi oraz włoskich stylistów. Szczególne uznanie klientów zyskały produkty z limitowanych serii obuwia ze skór egzotycznych. Wyróżniają się one głównie ciekawą kolorystyką, wygodą oraz modnym wzornictwem.

Marka DOMENO produkuje obuwie głównie wizytowe męskie i sportowe wysokiej jakości skór naturalnych w szerokim asortymencie, ciekawej palecie barw zgodnie z aktualnymi trendami mody inspirowanymi opracowaniami własnymi oraz włoskich stylistów. Stawiają sobie wysokie wymagania co do produkowanych modeli. Markę cechuję solidne wykończenie, estetyka, trwałość, najlepsze jakościowo skóry i materiały.

Marka DOMENO znajduje uznanie klientów w kraju i za granicą. Ich zadaniem jest tworzenie obuwia wysokiej jakości, niebanalnych, zgodnie z aktualnymi trendami mody. W naszej ofercie znajdą Państwo półbuty wizytowe, sportowe czy jak również trzewiki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą od marki DOMENO.

DOMENO - OBUWIE

Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów