Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

23 - 31

Cena

38 zł - 39 zł

Coqui

Modne fasony dla małych milusińskich

Coqui dba o zdrowie najmniejszych oraz wspiera ich rozwój, dlatego produkuje obuwie lekkie, o miękkim podbiciu, a co najważniejsze, z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Idealne sprawdzą się jako obuwie domowe, na basen oraz do codziennych zabaw małych pociech. Tworzywo z jakiego jest produkowane obuwie marki coqui jest łatwe w utrzymaniu czystości – wystarczy przemyć wodą. Kolory produktów są bardzo stabilne, nie ścierają się i nie pozostawiają śladów na podłodze. Wygoda noszenia zachęci twoje dziecko do aktywnego spędzania wolnego czasu. Każde dziecko będzie z pewnością zadowolone z bucików z żabką Coqui.

Marka COQUI produkuje klapki, japonki oraz inne obuwie, które wykonane jest z najwyższej jakości, certyfikowanych materiałów antybakteryjnych, bez obecności metali ciężkich. Produkty tej marki są bezpieczne, trwałe, antypoślizgowe, lekkie oraz oddychające. Certyfikowana ergonomia dba o więzadła oraz stawy dzieci, dzięki amortyzacji oraz stabilności stopy podczas chodzenia.

Asortyment marki COQUI jest bogaty w ciekawe fasony dla dzieci, które kształtują ich stópki już od najwcześniejszych lat. Znajdują się w nim wygodne buty dla chłopców i dziewczynek. Obuwie jest wykonane z najwyższej jakości tworzywa, które jest przyjazne dla zdrowia dzieci. W ofercie marki znajdują się klapki, japonki i inne buty w ciekawych kolorach. Fenomenem firmy jest fakt, że produkowane buty są oddychające, a także antypoślizgowe, co jest gwarancją niebywałego komfortu w trakcie użytkowania. Produkty firmy COGUI to idealne rozwiązanie dla pociech, które są ciekawe świata. Racjonalny wybór pełnowartościowego obuwia pozwoli najmłodszym twardo stąpać po ziemi :)

COQUI - OBUWIE

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji