Wyszukiwarka

Producent

No choice available on this group

Kolor

No choice available on this group

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Coqui

Modne fasony dla małych milusińskich

Coqui dba o zdrowie najmniejszych oraz wspiera ich rozwój, dlatego produkuje obuwie lekkie, o miękkim podbiciu, a co najważniejsze, z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Idealne sprawdzą się jako obuwie domowe, na basen oraz do codziennych zabaw małych pociech. Tworzywo z jakiego jest produkowane obuwie marki coqui jest łatwe w utrzymaniu czystości – wystarczy przemyć wodą. Kolory produktów są bardzo stabilne, nie ścierają się i nie pozostawiają śladów na podłodze. Wygoda noszenia zachęci twoje dziecko do aktywnego spędzania wolnego czasu. Każde dziecko będzie z pewnością zadowolone z bucików z żabką Coqui.

Marka COQUI produkuje klapki, japonki oraz inne obuwie, które wykonane jest z najwyższej jakości, certyfikowanych materiałów antybakteryjnych, bez obecności metali ciężkich. Produkty tej marki są bezpieczne, trwałe, antypoślizgowe, lekkie oraz oddychające. Certyfikowana ergonomia dba o więzadła oraz stawy dzieci, dzięki amortyzacji oraz stabilności stopy podczas chodzenia.

Asortyment marki COQUI jest bogaty w ciekawe fasony dla dzieci, które kształtują ich stópki już od najwcześniejszych lat. Znajdują się w nim wygodne buty dla chłopców i dziewczynek. Obuwie jest wykonane z najwyższej jakości tworzywa, które jest przyjazne dla zdrowia dzieci. W ofercie marki znajdują się klapki, japonki i inne buty w ciekawych kolorach. Fenomenem firmy jest fakt, że produkowane buty są oddychające, a także antypoślizgowe, co jest gwarancją niebywałego komfortu w trakcie użytkowania. Produkty firmy COGUI to idealne rozwiązanie dla pociech, które są ciekawe świata. Racjonalny wybór pełnowartościowego obuwia pozwoli najmłodszym twardo stąpać po ziemi :)

COQUI - OBUWIE

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji