Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

40 - 46

Cena

359 zł - 420 zł

CATERPILLAR

Marka Caterpillar początkowo należała do sektora budowlanego i specjalizowała się w produkcji niezawodnych maszyn. Firma sprzedaje również licencje na produkcję pod marką Caterpillar, bądź CAT obuwia, odzieży, telefonów, zegarków, a także innych produktów. Producenci doskonale przystosowali swój produkt do wymagań, jakie powinny spełniać funkcjonalne i trwałe buty.

Po obuwie Caterpillar chętnie sięgają amatorzy górskich, pieszych wycieczek, a także osoby, które pracują w trudnych warunkach klimatycznych, gdzie niezbędne są buty o solidnej, antypoślizgowej podeszwie. Buty CAT charakteryzują się grubą, antypoślizgową podeszwą. Solidne obuwie zapewnia stuprocentowe bezpieczeństwo podczas użytkowania, a fasonu z dodatkową ociepliną, chronią stopy przed niskimi temperaturami.

Modne barwy, porządne przeszycia i klasyczne to cechy wyróżniające buty Caterpillar od innych marek. Pod nazwą Caterpillar ukryte zostało obuwie, które jest nie do zdarcia. Warto zwrócić uwagę na to, że pierwotnym sektorem działalności firmy była produkcja obuwia roboczego, które miało wytrzymać w najcięższych warunkach pracy. Z czasem oferta rozszerzyła się o obuwie miejskie z coraz nowszymi rozwiązaniami technologicznymi. W ofercie marki można spotkać się z ogromnym wyborem trekkingów, traperów, trzewików, kozaków itp. Jeśli poszukujesz butów, które wytrzymają znacznie dłużej niż jeden sezon i dodatkowo cechuje je niepowtarzalny design, to marka Caterpillar z pewnością spełni twoje wymogi.

CATERPILLAR - OBUWIE

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów