Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

40 - 47

Cena

179 zł - 550 zł

Buty do piłki nożnej

Połową sukcesu w grze na boisku są umiejętności piłkarza, drugą połową są zdecydowanie buty do piłki nożnej. Od ich wyboru zależy jakość gry i komfort użytkownika. Sportowe buty męskie do piłki nożnej należy dobierać zgodnie z tym na jakiej nawierzchni planujesz grać. Na naturalne murawy świetnie sprawdzą się lanki, na sztuczne nawierzchnie turfy. Mokre i grząskie boisko – postaw na wkręty. Trening na hali sportowej? Zabierz z domu wygodne halówki.

Idealne buty do piłki nożnej – czym kierować się w wyborze?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy najważniejszym kryterium jest rodzaj nawierchni na której będziesz grał w piłkę nożną. Warunki panujące na poisku, zarówno te po stronie technicznej jak i pogodowej zmuszają nas w większym stopniu do przemyślenia zakupu. Dlatego jeśli latem grasz w piłkę na boisku z kolegami, a zimą przenosisz się do hali sportowej postaw na dwie pary butów piłkarskich, które dadzą Ci odpowiednie możliwości. Wybierz także obuwie dopasowane do Ciebie, Twojego stylu i pozycji na której grasz! Grasz na defensywie – wybierz model o kanciastych korkach, który ułatwi Ci obronę, gdy grasz na ofensywnej pozycji sprawdź modele o zaokrągłonym kształcie kołków, które dadzą Ci większą zwrotność i dynamikę. Waga butów jest również ważną kwestią, im lżejsze tym szybciej będziesz się przemieszczać po boisku.

Rodzaje butów męskich do piłki nożnej

Naturalne boiska trawiaste to sprzymierzeniec piłkarskich butów typu FG potocznie nazywanych lankami. Podeszwy w takich butach zostały wyposażone w wkręcone na stałe, zaokrąglone korki. Ich średnia długość gwarantuje przyczepność do suchej murawy.
Typ obuwia SG, czyli wkręty to modele na grząską, trawiastą powierzchnię. Buty męskie do piłki nożnej z tej kategorii posiadają aluminiowe bądź metalowe kołki. Przyczepność którą gwarantują zobaczysz szczególnie w trakcie gry podczas ulewy.
Turfy oznaczane często jako TF/AG to idealne rozwiązanie do boisk sztucznych. Liczne, krótkie wypustki na podeszwie dają poczucie równomiernego rozprowadzeniu ciężaru ciała na stopie. Halówki to typ obuwia, który sprawdzi się u użytkowników poszukujących płaskiej, gumowej lub piankowo-gumowej podeszwie nie pozostawiających śladków na nawierzchni. Halowe buty do piłki nożnej zapewniają skuteczną amortyzację odciążającą Twoje mięsnie i stawy.

Poza męskim obuwiem do piłki nożnej w ofercie też:

Markowe buty do piłki nożnej

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów