Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

36 - 41

Cena

167 zł - 250 zł

Buty do fitnessu

Markowe damskie buty do fitness, to jak dobrze wiemy obuwie przeznaczone głównie do treningów sportowych. Pomaga chronić nie tylko stopy, ale również stawy i to głównie przed urazami i bolesnymi kontuzjami. Buty do fitnessu różnią się od butów do biegania głównie konstrukcją podeszwy. Pamiętajmy, aby zawsze wybierać takie obuwie, które będzie adekwatne do wybieranej aktywności. Fitness może trenować każdy, ale najlepiej, jak wybierzemy do tego odpowiednie obuwie. Buty do fitnessu powinny odznaczać się lekkością i być wykonane z wysokiej jakości materiałów oddychających. Głównym zadaniem tych butów jest amortyzacja stopy podczas wykonywania ćwiczeń. 

Dobrze dobrane damskie obuwie sportowe jest podstawą dobrych treningów. Zapewniają naszym stopom stabilizację i amortyzację. Dobrze dobrany but nie może ani się ślizgać z nogi, ani spadać. Źle dobrane obuwie prowadzi do kontuzji kolan i problemów z kręgosłupem. Wygląd obuwia powinien być sprawą drugorzędną.

 Najważniejszą rzeczą w obuwiu fitnessowym jest podeszwa, szczególnie, gdy ćwiczymy na śliskim parkiecie. W takiej sytuacji najlepszym wyborem będzie obuwie, które posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoża. Dzięki temu nie upadniemy podczas ćwiczeń. Podeszwa powinna być twarda i mniej giętka niż w obuwiu przeznaczonym dla biegaczy.

CECHY IDEALNYCH BUTÓW FITNESS:

- przednia część obuwia musi dać się zgiąć,

- miękka wkładka, zwykle skórzana,

- cholewka powinna być trwała i stabilizować nogę podczas treningu, dodatkowo powinna być wykonana z oddychających materiałów.

Poza butami do fitnessu w sklepie kupisz też:

Markowe buty damskie fitness

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów