Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

35 - 41

Cena

89 zł - 440 zł

BUTY CAPRICE

Buty Caprice

Niemiecka marka Caprice znana już od wielu lat charakteryzuje się wyrobem obuwia damskiego najwyższej jakości. Owa marka znana jest na całym świecie - zwłaszcza w krajach Europy Zachodniej. Kolekcje marki Caprice co roku zachwycają nowszymi krojami i fasonami. Wysokiej klasy skóry naturalne wykorzystywane w produkcji pozwalają stworzyć modele niezwykłe i nietuzinkowe, które poza niebanalnym designem gwarantują doskonały komfort użytkowania. Obuwie jest wykonywane z ogromną dokładnością i dbałością o każdy detal. Szeroka gama produktów marki Caprice doskonale wpasowuje się w gusta kobiet w każdym wieku. Duża ilość nowoczesnych technologii w połączeniu z pomysłami wykwalifikowanych rzemieślników sprawia, że codzienne użytkowanie produktów marki staje się czystą przyjemnością. Nasze stopy są wypoczęte i zdrowe, a my czujemy się pięknie i kobieco na każdym kroku.

„Walking on air”

„Walking on air”, czyli buty z klimatyzacją to nie tylko jedna z najważniejszych technologii stosowanych przez projektantów Caprice, ale i ich główne motto, którym sugerują się niemalże w każdym etapie tworzenia obuwia. Owa technologia, jak sama nazwa wskazuje, odpowiada za bezpośredni kontakt stopy z powietrzem, które jest doskonałym izolatorem. Ten prosty trik uniemożliwia pocenie się stóp i zapewnia ochronę przed przykrym zapachem nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Owy system ma za zadanie zapewnić nie tylko doskonałą cyrkulację, ale i amortyzację podczas chodzenia. Dzięki obuwiu tej marki czujemy się lekko jak piórko, ba - jak sam producent opisuje – buty Caprice dają wrażenie stąpania po chmurach! Stwierdzenie to nie jest przypadkowe albowiem odpowiedni system wkładek wyposażonych w liczne perforacje i komory powietrzne zapewnia nam z każdym krokiem uczucie miękkości i delikatności. Z obuwiem marki Caprice możemy zapomnieć o odciskach czy nieprzyjemnych otarciach, które potrafią spędzić sen z powiek niejednej z nas. Zarówno w przypadku obuwia letniego jak i tego nieco cięższego zimowego Caprice zawsze zadba o codzienny komfort Twoich stóp.

"Antishock"

„Antishock” to kolejny system opatentowany przez markę Caprice umożliwiający komfortowe chodzenie w butach na wyższym obcasie. Ten system zastosowany został w podeszwie obuwia i ma za zadanie zapewnić maksimum komfortu podczas wielogodzinnego użytkowania. Odpowiada między innymi za amortyzację i maksymalną absorpcję wstrząsów podczas chodzenia. Drgania i wibracje wynikające z chodzenia po nierównościach czy podczas biegu są ledwo wyczuwalne. Zastosowanie tego systemu skutecznie chroni nasze stopy oraz odciąża kręgosłup i stawy nóg, co jest dość istotne zwłaszcza w przypadku osób starszych. Szpilki czy eleganckie sandałki na słupku są skonstruowane tak by nie przysporzyć nam bólu nawet podczas wielogodzinnego chodzenia w pracy czy podczas bieganiny na mieście. Opisywana amortyzacja obcasów zapewni każdej z nas lepsze samopoczucie i pozwoli czuć się elegancko i z klasą.

Technologia OnAir, czyli buty Caprice z klimatyzacją!

Nazwa OnAir najlepiej oraz najkrócej opisuję opatentowaną przez Caprice technologię. Stworzona w oparciu o perfekcyjne dzieło natury, strukturę „plastra miodu” , jest elementem, dzięki któremu marka Caprice staje się coraz bardziej popularna na wielu kontynentach.We wnętrzu buta umieszczona jest struktura w formie połączonych ze sobą ściankami małych zbiorników z powietrzem, które dzięki systemowi cyrkluje w trakcie chodzenia, odprowadza wilgoć, w lecie chroni przed przegrzaniem, natomiast w zimie przed chłodem. Buty z systemem OnAir ozdobione motylkiem to naturalne materiały oraz perfekcja wykonania. W najnowszych kolekcjach zastosowano również specjalne profilowane wkładki z tym właśnie systemem, które wrazie potrzeby można wyjąć.

"Blue Oxygen"

„Blue Oxygen” to kolejna technologia opracowana przez niemieckich projektantów marki Caprice. Wskazany system odpowiada za nieustane odprowadzanie wilgoci z obuwia. Praktyczne otwory w podeszwie umożliwiają stały przepływ powietrza, które nieustannie wypełnia wkładkę tlenem. Owocem tego prostego triku jest odprowadzenie wilgoci przez podeszwę. Technologia „Blue Oxygen” gwarantuje nam tzw. suche chodzenie. Nasze stopy pozostają suche i świeże, a we wnętrzu butów panuje przyjazny dla nich mikroklimat.

BUTY CAPRICE - obuwie damskie

Jest 79 produktów.
Pokazuje 1 - 79 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 79 z 79 elementów
;