Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

19 - 40

Cena

24 zł - 200 zł

BUTY BARTEK

Wygodne i wytrzymałe buty Bartek to wyroby polskiego producenta. Marka działa nieprzerwanie od początku lat 90- tych ubiegłego wieku, zapewniając komfort i prawidłowy rozwój dziecka. Firma zatrudnia zespół specjalistów, którzy starannie opracowują wygląd dziecięcych bucików, dbając o odpowiednie dopasowanie produktu do anatomii stopy. Marka wykorzystuje najwyższej jakości skóry naturalne do produkcji obuwia. Firma Bartek wyróżnia się efektownymi wzorami butów, które trafiają w dziecięce gusta.

Marka Bartek działa nieprzerwanie od początku lat 90- tych ubiegłego wieku. Obuwie tej firmy to gwarancja niebywałego komfortu podczas użytkownika. Producenci tworzą modele, które prawidłowo kształtują dziecięce stópki. oraz zdrowy rozwój dziecka. Każdy nowy fason jest testowany pod kątem jakości oraz wymogów, zapewniając prawidłowy rozwój malucha.

W asortymencie firmy Bartek znajdują się różnorodne typy obuwia dla małych milusińskich. Większość modeli została wyposażona w:

  • wkładki antygrzybiczne i antybakteryjne B-FRESH oraz Dry&Go - chronią stopę dziecka przed grzybami czy alergenami

  • SYMPATEX REFLEXION - zapewnia 100% wiatroszczelności, wodoszczelności oraz więcej ciepła.

Odpowiedni wybór obuwia dla dziecka jest bardzo istotny, ponieważ stopy najmłodszych są delikatne i łatwo zachwiać ich barierę ochronną. Aby zadbać o nóżki naszych milusińskich, warto pokusić się o obuwie od firmy Bartek. Buciki od polskiej marki będą idealną alternatywą dla dzieciaków, które są aktywne i ciekawe świata.

BUTY BARTEK

Jest 36 produktów.
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów